Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

(ANKETA) Máte založený kontokorent???


Neon

(ANKETA) Máte založený kontokorent???  

  1. 1. (ANKETA) Máte založený kontokorent???


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

K tomu prevadzaniu, ja mam tzv debetny ucet, neviem, ci je to to iste ale funguje to takto:

DU: 40000 + moja vyplata = cca 60000

ak neklesnem pod 40000, za absolutne nic neplatim

ak klesnem pod 40000 platim poze za uroky.

ak si poziciam 3000 a do tyzna sa mi to vyrovna vyplatou, zaplatim navyse paaar korun robi to cca pozriem aby som neklamal :-8,10 SKK a poplatok za vedenie uctu 9 sk

minuly urok -1.90SK

Ked som si pozical na vyse mesiaca 40000 tak som zaplatil tusim 330 SK Vynimocne.

no nevyuzi to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně nic takového nemám, nikdy jsem to nepotřeboval, ale bankéři pořád volají, ať si něco vezmu, naposledy to bylo už přes půl míče bez dokládání příjmů a já pořád říkám nééé:aut Jinak tohle je lepší, než cokoliv jiného a to hlavně v rámci úroků a poplatků, protože když si spočítáte úroky a roční procentní sazbu nákladů (RPSN), tak nikde (u klasických úvěrů) to nejde pod 25% a když už, tak to je hodně světlá vyjímka, takže pokud někdo potřebuje peníze o které nemá pozdeji nouzi, tak tohle rozhodně schvaluju:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...