purkmistr Odesláno 22. březen 2008 Odesláno 22. březen 2008 tak tohle mi to píše, jen nevím jestli je rok 70 nebo 2070 Citovat
Stifler Odesláno 22. březen 2008 Odesláno 22. březen 2008 Původně zaslal: purkmistr tak tohle mi to píše, jen nevím jestli je rok 70 nebo 2070 Už se to tu řešilo... je to 1970 a je to proto, že ses zaregistroval na hlavní straně P-Clubu a na fórum už ses registrovat tim pádem nemusel, stačilo jen kliknout na odkaz a byl jsi na fóru...kdežto ti, co se neristrovali nejdříve na Clubu, ale na fóru, tak mají datum opravdu toho dne, kdy se regli. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.