Martin.405 Odesláno 20. březen 2008 Autor Odesláno 20. březen 2008 níž už cenu nestáhnu, už takhle sem to pohrotil ze 169 na 160.. no k večeru přinde tata a mrknem na to spolu, uvidím co vymyslíme Citovat
Guest Scratch Odesláno 20. březen 2008 Odesláno 20. březen 2008 OK, tak 160 a plnou nadrz a gumy, ty k tomu obcas acka davaji :-) Citovat
MatrixChose Odesláno 20. březen 2008 Odesláno 20. březen 2008 Ono 9 tisic stahnes skoro kdekoli. A to, ze neni opotrebeny volant atd neni nic zvlastniho, tohle dovozci bezne menej. Taky jsem videl HDi s 330 000 km a vypadalo to skoro jak novy. Stejne si ho ten clovek koupil a je spokojenej na max. Proste o km jako takovy az tolik nejde. Citovat
Pe.Tr Odesláno 20. březen 2008 Odesláno 20. březen 2008 Původně zaslal: Scratch OK, tak 160 a plnou nadrz a gumy, ty k tomu obcas acka davaji :-) bacha rozlisuj davaji a prodavaji:D Citovat
Guest Scratch Odesláno 21. březen 2008 Odesláno 21. březen 2008 na passata mi je dali, a dostal jsem 20 litru do nadrze, doceal cuceli, kdyz jsem rekl, ze natankovat si to pojedu osobne. Do kufru mi pridali gumy, tak jsem je vytahl s tim, ze se podivam co to je (slibovali 70 procent vzorku) no a ty kola mela jiny rychlostni index a vahovy taktez nebyl spravny, tak sli hosi hledat jina, obcas me fakt prekvapi :-) Ale lide jsou hloupy, dostanou jakoby dar misto slevy, ale nezkontroluji si to a doma zjisti, ze je muzou vyhodit :-) Stejne ty kola stahuji z dobrych aut, prodavaji je a ty horsi davaji k autam zdarma, klasicka leva Citovat
ozzy56 Odesláno 21. březen 2008 Odesláno 21. březen 2008 Původně zaslal: Martin.405 děcka tak mi poraďte :/ 405ku mám tři měsíce, koupil sem ji za 11, a s kolama už mě dohromady stála tak 30.. což mi nevadilo, je vypinkaná a bez problémů.. jediný co ještě chybí, prošla mi teď nádrž na plyn, bez ní je auto podle mě skoro neprodejné. takže jak, koupit nádrž, auto prodat za 25 když moc a přes 10 na tom tratit, nebo se prostě na tu 406 vykašlat i když je to fakt auto co stojí za hřích (a ještě je těch 2.2 málo, v téhle výbavě a stavu skoro žádný)? Prostě ho vem!Kupuješ FRANCOUZE a ti jednají i srdcem:super Citovat
daja535 Odesláno 21. březen 2008 Odesláno 21. březen 2008 ahoj Mám ten motor v 607 a je super tichý a silný jezdím na pohodu a s 607 mou mám průměr 7,9 a to není špatné , když jezdím dálnici rychle do 10 v pohodě . Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.