Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 2.2


Martin.405

Recommended Posts

ahojte, jakej máte názor na 406kovej motor 2.2 116kw? oběvil se nám v práci krasavec - rv. 2002, 2.2 116kw, tachometrový kiláky 58 000, reál bude kolem kila, polokožený sedačky, všechno v elektrice, digi klima, origo rádio na cd, modrozelená metalíza na liťákách.. je tam lakovanej jeden blatník a kapota, ale vcelku povedeně, a stojí 169 000.. byl sem se v něm projet, a jede jak pila.. co ten motor, bývá u něj nějakej problém? zvýšený náklady na údržbu, cokoliv?

jinak je to kočičák, motoricky 1A, podvozek ok, nic z toho neteče, nikam to netáhne, nekouří, necuká...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli se Ti líbí a vše vypadá v cajku, jak popiseuješ, tak ho ber ... Hlavní náklady navíc je spotřeba, ale to už máš vcelku u všech 406 v benálu ... 1.8, 2.0, 2.2 podobný ... ;) Já osobně, kdybych teď kupoval benzinovou 406tku, tak od 2.0 výše ... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v podobnejch rovinách uvažuju.. 1.8 nejede a žere, jediná výho da je pojistka.. ale pár stovek za rok mě nevytrhne. dvoulitr už stojí za řeč, ale myslím si že ta 2.2 bude při stejným stylu jízdy se spotřebou stejně jak dvoulitr, ale svezení je s ní stokrát lepší..

jinak je to fakt mazel - super výbava, zachovalej interiér, akorát přední nárazník je poškrábanej.. aji bych na ni dostal dobrej leasing, 4000 ročně na 4 roky, celkovej přeplatek by byl za ty 4 roky necelejch 30 000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pracuju s ojetejma autama přes dva roky, to auto má 58 na tachometru a to stejný v servisce, po prvním majiteli - ženě. v interiéru nejsou vůbec žádný známky opotřebení, proto říkám že jestli je to stočený, tak maximálně o těch 50.

a stím leasingem, není to leasing jako takovej, na auta dáváme spotřebitelský úvěry a zaměstnaneckej máme takovej u banky normálně nedostaneš, tam su klidný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, ty kilometry bych hlavně vůbec neřešil ... pakliže má auto vše v cajku, jak ostatně sám píšeš, běž do něj, kor když máš možnost výhodného leasingu (do kterého bych sice já osobně nešel, ani kdyby byl sebevýhodnější, páč auto prostě nepatří mně, tak bych byl celou dobu trochu neklidnej). Já před 2ma lety dovezl auto z Německa, který mělo natočeno 380tkm a nebylo to na něm ani trochu poznat, takže kdyby se stočilo na 50, tak to nikdo nepozná. Prostě bylo úplně OK a vim, že jezdí dodnes bez servisu (najeto má asi o 80tkm více). A už vidim, jak bude za rok, dva v bazaru a bude mít najeto 150000km :aut Prostě řeš hlavně stav ... A ber ho, když se Ti líbí ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jasný, ten motor vydrží hrubě přes 500 tisíc, z toho strach nemám.. to auto je supr, měl sem ho i na dílně u mechošů a nenašli žádnej problém..

jenom mě mrzí ten můj dědek, za těch pár měsíců sem ho z vraku vyléčil do podoby že bych se s ním nebál jet na dovolenou k moři, toho času a peněz co sem na něm strávil to mi nikdo nezaplatí :/ spíš si říkám, že za čas až se mi dědek trochu vyplatí tak podobnou 406ku seženu zase

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Peknej.......jenom se bojím těch AAAček jinak v poho,tam bych jsi nekoupil ano koloběžku

martin je zaměstnancem AAA takže si myslim že strach mit nemusi , když tak mi pošli vinko do sz a ja se zkusim mrknout .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Martin.405

jendo auto z áček už mám, a tvrdím že je to jenom o tom si vybrat, a na to nepotřebuju větší možnosti než má řádovej zákazník ;) ale o tom už tady diskuze byla.. to vinko je VF38B3FZF81443687

hm tak dal bych od toho ruce pryč , v inzeratu je psano že země puvodu je čr a ty pišeš serviska s prvni majitelkou , mě tady vyskočilo že je z Francie , navic tady nejsou žadne data ohledne oprav (tzn ani km) coz byt nemusi .Garancni opravy vsak ano , a vzhledem ze na voze uz jedna svolavaci akce probehla tak je to divne .Navic rikas ze auto je motoricky super ale na me tady blika ze musi jeste probehnout svolavaci akce na preprogramovani jednotky motoru .tot za mne vse , zbytek je na tobe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Martin.405

jendo auto z áček už mám, a tvrdím že je to jenom o tom si vybrat, a na to nepotřebuju větší možnosti než má řádovej zákazník ;) ale o tom už tady diskuze byla.. to vinko je VF38B3FZF81443687

hm tak dal bych od toho ruce pryč , v inzeratu je psano že země puvodu je čr a ty pišeš serviska s prvni majitelkou , mě tady vyskočilo že je z Francie , navic tady nejsou žadne data ohledne oprav (tzn ani km) coz byt nemusi .Garancni opravy vsak ano , a vzhledem ze na voze uz jedna svolavaci akce probehla tak je to divne .Navic rikas ze auto je motoricky super ale na me tady blika ze musi jeste probehnout svolavaci akce na preprogramovani jednotky motoru .tot za mne vse , zbytek je na tobe.

TYYY BRDOOO:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

děkuju moc za info.. popravdě, rozum nakonec stejně zvítezil nad srdcem takže ještě nějakej ten pátek pojezdím svýho dědka - bylo by škoda ho po takovým vymazlení prodat.. ale jinak teda i přes ty informace je to technicky báječný auto...

možná to bude asi tak, že po dovozu to mělo jednu majitelku tady, a servisní knížku asi vytáhlo slunko z pařezu nebo nevím, každopádně tam je.. :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...