Micky Odesláno 11. březen 2008 Odesláno 11. březen 2008 Ahoj, mám Peugeot 406 sedan, r.v.2000 s digitální klimatizací a je v něm originální rádio na kazety Clairon s ovládáním pod volantem. Sehnal jsem si totéž rádio Clairon na CD a chci ho vyměnit. Nevíte jak mám rádio vytáhnout a na co si dát pozor při instalaci nového? Bude mi vše fungovat? Bude rádio na CD komunikovat s displayem? Děkuji moc za rady. Citovat
Pe.Tr Odesláno 11. březen 2008 Odesláno 11. březen 2008 Původně zaslal: Micky Ahoj, mám Peugeot 406 sedan, r.v.2000 s digitální klimatizací a je v něm originální rádio na kazety Clairon s ovládáním pod volantem. Sehnal jsem si totéž rádio Clairon na CD a chci ho vyměnit. Nevíte jak mám rádio vytáhnout a na co si dát pozor při instalaci nového? Bude mi vše fungovat? Bude rádio na CD komunikovat s displayem? Děkuji moc za rady. dva hrebiky do tech direk co jsou v radiu a zatahni za diru na kazety , az tam das nove je treba zajet na diagnostiku a nechat jej nacist do BSI , zapisuje se vin do radia , bez toho ti sice hrat bude ale bude ti nesnesitelne pipat v repraku , akorad si nejsem ted jist jak cd pobere display PP. Citovat
MatrixChose Odesláno 11. březen 2008 Odesláno 11. březen 2008 Jak ho vyndat tady bylo snad uz 1000x - 2x hrebik, strcit do tech der (nebo kolik jich je u new) a za kazet. mechaniku vytahnout. Pokud si dobre pamatuju tak neco poladit v BSI, ale to jiste nevim AHA, tak uz me Pe.Tr predbehl [upravil dne 11/3/08 MatrixChose] Citovat
Micky Odesláno 12. březen 2008 Autor Odesláno 12. březen 2008 Tak máte pravdu kluci, rádio jsem snadno vymontoval a nové snadno namontoval. Vše spolu komunikuje, na displayi se vše zobrazuje, hraje, akorát nesnesitelně pípá.:-) Nevíte kolik za to přehrání VIN běžně chtějí v Peugeotu? Volal jsem do jednoho a tvrdili mi 1.800Kč bez DPH, to se mi zdá šílené! Zvládne to i šikovný autoelektrikář s plnohodnotnou diagnostikou na Peugeoty? Citovat
Pe.Tr Odesláno 12. březen 2008 Odesláno 12. březen 2008 Původně zaslal: Micky Tak máte pravdu kluci, rádio jsem snadno vymontoval a nové snadno namontoval. Vše spolu komunikuje, na displayi se vše zobrazuje, hraje, akorát nesnesitelně pípá.:-) Nevíte kolik za to přehrání VIN běžně chtějí v Peugeotu? Volal jsem do jednoho a tvrdili mi 1.800Kč bez DPH, to se mi zdá šílené! Zvládne to i šikovný autoelektrikář s plnohodnotnou diagnostikou na Peugeoty? no nemela by ta cena jit pres 400 s dph , odkud jsi? Citovat
Micky Odesláno 13. březen 2008 Autor Odesláno 13. březen 2008 Jsem z Ostravy, v Peugeotu Ludgeřovice mi sdělili tuto částku, což se mi zdá opravdu ujeté. Citovat
Pe.Tr Odesláno 13. březen 2008 Odesláno 13. březen 2008 Původně zaslal: Micky Jsem z Ostravy, v Peugeotu Ludgeřovice mi sdělili tuto částku, což se mi zdá opravdu ujeté. Zkusil bych ti to dohodnout u Tichého v Havířově , blíž už nikoho neznam , z ostravy jsem už 8 let pryč. Citovat
Micky Odesláno 17. březen 2008 Autor Odesláno 17. březen 2008 Je to vyřešeno přes známého za 300Kč v Peugeotu, rádio šlape jak má, ještě mi zbýva vyřešit ty zadní repro, což je předmětem mé další dsikuse. Děkuji za rady. (Jo a kdyby někdo sháněl Clarion na kazetu, dejte vědět):-) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.