Stifler Odesláno 12. březen 2008 Odesláno 12. březen 2008 Původně zaslal: Qweer v nejhorším případě to svedeš, že to řídila osoba blízká, pokud teda nemají přímo fotku tváře, kterou by na fotce poznali no, aby jsme se všichni za chvilku nedivili, až zrušej tu osobu blízkou a že to zrušej už brzo. Citovat
Qweer Odesláno 12. březen 2008 Autor Odesláno 12. březen 2008 no, aby jsme se všichni za chvilku nedivili, až zrušej tu osobu blízkou a že to zrušej už brzo. jj taky sem to slyšel....to už potom nikdo nikomu nepučí auto.....né žebych to dělal,nato mám své auto ještě moc rád ale i takové znám Citovat
Jogin Odesláno 13. březen 2008 Odesláno 13. březen 2008 No meli by tady udelat okruh na bazi autobahn (jestli to pisu dobre nevim) :cool: Tam by sme se mohli na rovinkach vyradit a je pokoj, Citovat
Stifler Odesláno 13. březen 2008 Odesláno 13. březen 2008 Původně zaslal: Jogin No meli by tady udelat okruh na bazi autobahn (jestli to pisu dobre nevim) :cool: Tam by sme se mohli na rovinkach vyradit a je pokoj, jo, píšeš to dobře...tak si zajeď na nějaký letiště - třeba přímo tam u tebe v Hradci, kde se dělaj ty tuning akce... Citovat
Qweer Odesláno 14. březen 2008 Autor Odesláno 14. březen 2008 jo, píšeš to dobře...tak si zajeď na nějaký letiště - třeba přímo tam u tebe v Hradci, kde se dělaj ty tuning akce... no ale tam kde se dělají ty tuningove akce, tak to jsou většinou uzavřené objekty a oni si je pronajímají na ty akce.Jinak se tam normálně nedostaneš Citovat
Stifler Odesláno 14. březen 2008 Odesláno 14. březen 2008 Původně zaslal: Qweer no ale tam kde se dělají ty tuningove akce, tak to jsou většinou uzavřené objekty a oni si je pronajímají na ty akce.Jinak se tam normálně nedostaneš No, tak si trochu zahraješ na Kobru 11-->rozrazíš zátarasy a už jim tam řádíš na plnej \"knedlik\" Citovat
Guest Scratch Odesláno 14. březen 2008 Odesláno 14. březen 2008 ja bych pri sprintu hlavne radil rychle o stupne vys a nejlepe radici pakou se spojkou :-D Citovat
Qweer Odesláno 14. březen 2008 Autor Odesláno 14. březen 2008 Původně zaslal: Scratch ja bych pri sprintu hlavne radil rychle o stupne vys a nejlepe radici pakou se spojkou :-D no něco na tom asi bude:myslim Citovat
Crack Odesláno 14. březen 2008 Odesláno 14. březen 2008 Původně zaslal: Pe.Tr záleží hodně na řidiči moje tehdy ještě seriová 406 combi 1,8i 16v 110PS vs 307SW 2,0 16v (s turbem) a udělal jsem ji dvaqkrat po sobě o delku auta:P:papa já třeba 2x po sobě dal 206 RC se 180ti koněma:D:potlesk Citovat
jaudax Odesláno 15. březen 2008 Odesláno 15. březen 2008 Tak abych to uvedl na správnou míru, tak turbo NEMAM ! ! ! A těch 136 koní mělo zrovna kulhavku. Nasadil jsem antibiotika ve formě Shell V-power, vyměnit vzduchový filtr a těším se na odvetu! To Pe.tr: Ber to jako výzvu!!!!! Citovat
pastorek Odesláno 16. březen 2008 Odesláno 16. březen 2008 Původně zaslal: Qweer Původně zaslal: Scratch ja bych pri sprintu hlavne radil rychle o stupne vys a nejlepe radici pakou se spojkou :-D no něco na tom asi bude:myslim Prípadne môžeš aj bez spojky. Je to rýchlejšie ale drahšie. ..a hlavne nepúšťaj plyn s podlahy Citovat
Qweer Odesláno 16. březen 2008 Autor Odesláno 16. březen 2008 Prípadne môžeš aj bez spojky. Je to rýchlejšie ale drahšie. ..a hlavne nepúšťaj plyn s podlahy no to bys asi dojel dřív než myslíš....bez spojky bych to tam asi těžko narval.....už sem chvíli jel bez spojky ale na sprint to určitě nebylo....odešla mi totiž hydraulika....to sem se rozjížděl na 2 přes startér a pak sem tam horko těžko narval za 3.....už nikdy bych to nechtěl zažít,ale byl to jedinný způsob jak se dostat domů Citovat
pastorek Odesláno 16. březen 2008 Odesláno 16. březen 2008 Původně zaslal: Qweer Prípadne môžeš aj bez spojky. Je to rýchlejšie ale drahšie. ..a hlavne nepúšťaj plyn s podlahy no to bys asi dojel dřív než myslíš....bez spojky bych to tam asi těžko narval.....už sem chvíli jel bez spojky ale na sprint to určitě nebylo....odešla mi totiž hydraulika....to sem se rozjížděl na 2 přes startér a pak sem tam horko těžko narval za 3.....už nikdy bych to nechtěl zažít,ale byl to jedinný způsob jak se dostat domů Nerozumieš žartu? Citovat
MatrixChose Odesláno 16. březen 2008 Odesláno 16. březen 2008 Původně zaslal: Qweer Prípadne môžeš aj bez spojky. Je to rýchlejšie ale drahšie. ..a hlavne nepúšťaj plyn s podlahy no to bys asi dojel dřív než myslíš....bez spojky bych to tam asi těžko narval.....už sem chvíli jel bez spojky ale na sprint to určitě nebylo....odešla mi totiž hydraulika....to sem se rozjížděl na 2 přes startér a pak sem tam horko těžko narval za 3.....už nikdy bych to nechtěl zažít,ale byl to jedinný způsob jak se dostat domů To se mi taky stalo, ale trojku jsem tam fakt nezkousel, ale bylo to jen uz 8 km, tak se to na tu dvojku dalo. ale jednou v auto-moto-revue byla nejaka prekopana tatrovka u ktery se jinak nez pri plnym knedlu a bez spojky neradilo, a druha vec co si pamatuju byla spotreba - 60 litru Citovat
Qweer Odesláno 16. březen 2008 Autor Odesláno 16. březen 2008 Nerozumieš žartu? ale rozumím jen sem to radši uvedl na pravou míru aby to někoho nenapadlo skusit Citovat
pastorek Odesláno 16. březen 2008 Odesláno 16. březen 2008 Původně zaslal: Qweer Nerozumieš žartu? ale rozumím jen sem to radši uvedl na pravou míru aby to někoho nenapadlo skusit Sorry. To manenapadlo, že by to nejký (píp) aj naozaj skúšal. Citovat
pastorek Odesláno 16. březen 2008 Odesláno 16. březen 2008 Tak teda vážne aby ste si nemysleli že som debil. Qweer, zožen si PW (výkonový) diagram tvijho motora. Na vodorovnej osi sú otáčky motora a na zvislých výkon a krútiaci moment. Potom si odsleduj ako je odstupňovaná prevodovka, čiže keď preraďuješ o koľko klesnú otáčky. Malo by to byť cca 1000 - 1500. Potom si na tom PW diagrame nájdi bod pri ktorých otáčkach je najbližšie maximálny krútiaci moment a maximálny výkon. Rozsah otáčok pri preraďovaní v šprinte by mal byť cca 20 - 30% pred týmto bodom a zvyšok smerom k maximálnemu výkonu. Keď to všetko ešte poplníš detailami ake je rýchle preradenie, vypnuté svetlá, vypnutá klíma a obmedzenie preklzu pri štarte nemôžeš byť pomalý. Citovat
Qweer Odesláno 16. březen 2008 Autor Odesláno 16. březen 2008 tak to je super ale zase až tak moc důležité to pro mně není....stejně bych nestíhal sledovat otáčky a tak.....prostě jedu podle sluchu...zatím mě porazil jen jeden týpek s BMW 320D ale to má 100kw v sérii a navíc zadní náhon a protiprokluz (myslím že se tomu říká ASR, nebo tak nějak) takže bych se mohl i rozkrájet a nemám šanci, ale chtěl jsem to skusit jinak díky za radu [upravil dne 16.3.08 Qweer] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.