Jump to content
Sign in to follow this  
STANISLAV KOLEK

Peugeot 308

Recommended Posts

Pani prosim o radu idem kupit novy peugeot 308 a neviem sa rozhodnut aky motor tam objednat ci 1.6HDi 66kw alebo 1.6HDi 80kw poradte ktori je z nich spolahlivejsi toho silnejsieho sa bojim toho filtru FAP fakt neviem sa rozhodnut ake mate skusenosti;dik za kazdu dobru radu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pochybuju, že ti tady někdo poradí, protože nevim o jedinym členu P-Clubu, kdo by už 308ku měl, natož ještě v naftě. Maximálně ti tady můřou poradit ti, co mají jiný model v dieslu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja by som išiel do 80 kW. Mám ho v 307 a ide parádne. Nízka spotreba a na naše cesty výkon úpne postačujúci. Ak budeš jazdiť dlhšie cesty a s naloženým autom ta rozhodne 80 kW.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ak môžem poradiť, ja tiež mám 80 W a som nadmieru s ním spokojný, rezerva výkonu v kirických situáciách, nízka spotreba, aj keď som naložený je to úplne v pohone aj na dlhé cesty

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zatím ho mam zhruba rok,tak zas až tak hodnotná tato odpověď pro tebe určitě nebude.Ale za ten rok jsem ještě žádnou mouchu nespozoroval.Ale nad timhle motorem bych až tak moc nepřemíšlel jestli je či neni lepší než 66kw.V době jeho vzniku ho porovnávali s BMW motory.A mezi slabší nebo silnější verzí neni moc rozdílů,vijma rozdílu výkonu zapříčiněnou turbem s proměnou geometrijí lopatek a jinim nastavením řídící jednotky.Záleží jaký tratě jezdíš a podle toho co jsem se dočet tak už kvůli výkonu bych tento motor upřednostnil.A toho FAPu bych se nebál mam 135tis a podle servisky v poho.Takže kvalitka a proto při koupi jsem do něj šel a zatim jsem nadmíru spokojen.:papa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×