chechet Odesláno 1. březen 2008 Odesláno 1. březen 2008 skoda ze bourackou zabak prisel o znak na kapote. jinak pekna kara! Citovat
peugeotkovic Odesláno 2. březen 2008 Odesláno 2. březen 2008 milý pejsek a žabka taky:) slušela by ji i bílá..ale to už by hold nebyla ta \"žabka\":) ty modré parkovačky jsem měla taky.. jenže mě je při jedné silniční kontrole \"kluci\" rozmluvili..škoda no:roll k bílému autku slušely,ale k té zelené mě to nějak nesedí..to né,že bych Ti je záviděla:) Jinak to máš hezký Citovat
Bloodeye Odesláno 2. březen 2008 Autor Odesláno 2. březen 2008 Nooo,dialnicny tuning bola bohuzial moja vina,aj ked skor nestastna nahoda... Sofer predo mnou prudko zabrzdil,lebo sa zlakol auta vychadzajuceho z pumpy:myslim Tu kapotu som si tiez vsimol,ale bude to tym,ze je nova+nova maska+nove svetla,neviem co s tym... Parkovacky su biele diody,ale v tom chromovom svietia do modra,snad za to pokuty nebudu:nevim Podnaraznik je od RGM,autodoplnky [upravil dne 2.3.2008 Bloodeye] Citovat
Bloodeye Odesláno 2. březen 2008 Autor Odesláno 2. březen 2008 Původně zaslal: ALFWORKS jj.. tie originalne disky sa mne osobne tiez pacia viac - ale to je asi vec vkusu Inak to chce uz len drobnosti... tie prahy vyzeraju celkom fajn... dorobit tu kapotu a ten spatny tahokov dat aspon na cierno Inak rad dam aj sprint - ked uz mame rovnaky motor zrejme vsak budes mat navrch [upravil dne 29/2/08 ALFWORKS] No ked si vsimnes,na aute sa strieda zelena a chromova,ta cierna mi tam vobec nesedi a staru mriezku som nemenil aby som ju dal znova na cierno:bojim Zabak ma 136 koni a co tvoj? Planujem ete vyfuk a filter,sanie,snad to par konickov ete prida Citovat
ALFWORKS Odesláno 4. březen 2008 Odesláno 4. březen 2008 Původně zaslal: Bloodeye Původně zaslal: ALFWORKS jj.. tie originalne disky sa mne osobne tiez pacia viac - ale to je asi vec vkusu Inak to chce uz len drobnosti... tie prahy vyzeraju celkom fajn... dorobit tu kapotu a ten spatny tahokov dat aspon na cierno Inak rad dam aj sprint - ked uz mame rovnaky motor zrejme vsak budes mat navrch [upravil dne 29/2/08 ALFWORKS] No ked si vsimnes,na aute sa strieda zelena a chromova,ta cierna mi tam vobec nesedi a staru mriezku som nemenil aby som ju dal znova na cierno:bojim Zabak ma 136 koni a co tvoj? Planujem ete vyfuk a filter,sanie,snad to par konickov ete prida Ono chrom a hlinik ma podstatne inu farbu .. ale ked sa ti to tak paci, tak OK JJ.. ja mam tiez 136 koni.. motor tiez seria... ale podpokladam, ze tvoje ma nizsiu hmotnost a aj nizsi celny profil - cize mensi odpor vzduchu.... cize by si mal naviac Citovat
Bloodeye Odesláno 10. březen 2008 Autor Odesláno 10. březen 2008 Par exkluzivnych fotiek z 1.neoficialneho Peugeot cabrio zrazu 2008 :D:D Citovat
MirasCC Odesláno 10. březen 2008 Odesláno 10. březen 2008 No, ehm, už to tak vypadá, no Vzhledem k tomu jak narychlo to bylo se asi ani moc větší účast nedala čekat - viz ZDE Citovat
Netopýrka Odesláno 10. březen 2008 Odesláno 10. březen 2008 mno tedy žabka prokouknul a je fakt pěkný.... nakonec ta pusa na dálnici z něj udělala prince...a pak že pohádky jsou výmysly;) Citovat
Lukas206cc Odesláno 12. březen 2008 Odesláno 12. březen 2008 Abych byl upřímný tak mě se to nelíbí Citovat
Cyberfly Odesláno 16. březen 2008 Odesláno 16. březen 2008 Zdar, Pozeram ze byvas v Blave, takze predsalen som to videl teba odbocovat pri kukurici. Musim uznat ze je to auto tazko prehliadnut v premavke. A je to docela decentne, paci sa mi, hlavne farba, kolesa a kridlo. Citovat
Bloodeye Odesláno 17. březen 2008 Autor Odesláno 17. březen 2008 Původně zaslal: Cyberfly Zdar, Pozeram ze byvas v Blave, takze predsalen som to videl teba odbocovat pri kukurici. Musim uznat ze je to auto tazko prehliadnut v premavke. A je to docela decentne, paci sa mi, hlavne farba, kolesa a kridlo. Hehe,no to hej,mna tazko priehladnut:roker Hlavne,ked urobim neaku kokocinu na ceste:D No sranda,ze farbu som nechcel zelenu,ale teraz som uplne mimo z nej Tak vdaka za chvalu aj kritiku vsetkym,onedlho fotecky s prahmi Carzone Citovat
Cyberfly Odesláno 17. březen 2008 Odesláno 17. březen 2008 Drzim palce, nech to s nimi vyzera k svetu. Vecsina prahov podla mojho nazoru dokaze pokazit vzhlad auta, lebo vobec nepasuju k naraznikom a celkovej linii auta, preto treba vyberat opatrne, alebo si dat spravit custom. Citovat
Bloodeye Odesláno 7. duben 2008 Autor Odesláno 7. duben 2008 Taaakže žabákovi som dal lišty do laku Menšie úpravy spredu-mriezka v nasavani a \'\'zagitoval\'\' som diery po ostrekovačoch Cabrio edition:roker Žabák dostal k 60.000.kilometru aj novy vyfuck Taaaak to by bolo... Teraz bude chvilu pauza,v lete pokracujem s prahmi Carzone a zadnym naraznikom :papa:papa Citovat
MirasCC Odesláno 7. duben 2008 Odesláno 7. duben 2008 Super, hned to vypadá líp! A koukám že ostřikovače jsou taky už vyřešený Ještě bych popřemejšlel nad zrcátkama v laku, co ty na to Citovat
robozv Odesláno 7. duben 2008 Odesláno 7. duben 2008 skvele lepidlo na čajky blahozelam SKVELA PRACA Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.