Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

coupé V6 powered by tom406 - impreza je doma  

  1. 1. coupé V6 powered by tom406 - impreza je doma


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Odesláno

No jezdím montovat výtahy po celé ČR. Jsem max. vytížený ale nikdy neříkám že nestíhám nebo že nemám na něco čas.

Nevím po kom to mám ale dokážu v práci kohokoli utahat k smrti. Za loňský rok mi dalo výpověď 7 lidí co dělali se mnou:D

odpadlíky nebrat:D:D

[upravil dne 18/2/10 Ferry]

Odesláno

mne to nemusis hovorit, ja mam dakedy 320-330 hodin do mesiaca a takisto kazdeho zmykam do sucha...

tak to vyzera, ze co sa tyka pracovnej discipliny, tak sme na tom rovnako.

Odesláno

skoda ze nebydlim v ostrave,prace by se hodila:):Pza tech 7 lidi bych to klido vzal:)

[upravil dne 18/2/10 Ferry]

Odesláno
Původně zaslal: jodua

Biff

kolik jsi na nich nalital? Jaka je tloustka desek oproti novym a kotouce jsou na tom jak?

podle desek to vypadá že něco není v pořádku

Odesláno
Původně zaslal: winco

na tej spodnej??

ja tam nic nevidim :\'-(:\'-(:\'-(

hele na te spodní desce je vryp asi centimetr široký-koukni na to pořádně jinak tu o tom budeme psát na dvě strany a to si raději založte nové téma na D2

Odesláno

juj to je rychlovka ;) už se tesis co ?? já teď trochu čistil brzdy a jak vidím jaké to jsou velké sv...ne , no už aby byly zpátky na aute.

Proved prosím tě nějaké zváženi potom, jen tak pro porovnání!

Penize mam pripravene ;)

Odesláno
Původně zaslal: BiFF

juj to je rychlovka ;) už se tesis co ?? já teď trochu čistil brzdy a jak vidím jaké to jsou velké sv...ne , no už aby byly zpátky na aute.

Proved prosím tě nějaké zváženi potom, jen tak pro porovnání!

Penize mam pripravene ;)

zvážení čeho?

Odesláno
Původně zaslal: Y2K

Pekne brzdy...rovnake ako moje, ako som uz spominal ;)

Len mi to pripomina ze by som mal skontrolovat hrubky tych svojich :D

no podobné jsou jak tovoje ale jen trochu tyhle jsou o 3cm delší a 1cm širší-myslím tím destičky:aut jo jinak značka a řada je stejná:D

Odesláno

Tom: trmen s deskama a kotouce, mam pocit ze ty moje kotouce jsou tezke jak prase(sice vypadaj jak na autobus :) ) ale zitra je zvazim a uvidime!

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...