Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Právě že do toho konektoru nejde vůbec štáva. Jsou tam dva a elektr. jde pouze a jen do jediného káblíku a to je ventilátor,jinak do všech ostatních nejde. Napadá mne jestli nemůže být ještě dál po káblech nějaký konektor který by byl třeba rozpojen ale nevím no.

Odesláno

pochopil si co ti napsal ?? najdi si piny na ktere jsou napojene zarovky, skus tam privest 12V jestli zarovky rozsviti

skontroluj jestli konektor neni volnej

a pokud tio jde stava jen do 1 pinu je jasne ze kdyz neco leze dovnitr musi neco list i ven - to znamena ze kdyz zapnes klimu, ohrev okna nebo co vsechno na tom panelu je zapnute zacnou ty kabely ozivat !!!

  • O 10 měsíců později...
Odesláno

Nápodobně dneska jsem vyndal budíky vzal je domů abych vyměnil žárovku připojím zpět a svítí mě jen rafiky a půlka rychloměru přitom než jsem to odpojil tak to svítilo jak má,zítra jedu pro žárovky tak snaf to bude tím.

Odesláno

Tak žárovky jsem koupil nové vše svítí a funguje jak má ovšem dneska vyjedu a neukazoval mě po cestě dvakrát rychloměr tak jsem zmáčkl tlačítko pro vynulování denního počtu a KM a pak to bylo OK studený spoje jsou v pořádku a čidlo to nebude počet kilometrů se načítá kde může být chyba??.... 

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...