vinorak Odesláno 18. únor 2008 Odesláno 18. únor 2008 neni to Peugeot a neni to ani ve francii ale je to mazec. tak jediná spojitost mě napadá, že ten pilot řídil audi quatro ve skupině B a tam byla i T16:D:aut a nejlepší je jak se tam rozsvicí play Hi FI Citovat
Marlin Odesláno 18. únor 2008 Odesláno 18. únor 2008 aaa, ze by Yellow bird s Walterem ROhlem za volantem dnes uz kultovni video Citovat
vinorak Odesláno 18. únor 2008 Autor Odesláno 18. únor 2008 zrovna dneska sem to dával na Grand Tourismu 4 a jel sem tak abych se nezabil a dal sem to o půl minuty hůř než on, což znamená že řídil opravdu dobře:D Citovat
jarajarda Odesláno 18. únor 2008 Odesláno 18. únor 2008 Původně zaslal: vinorak neni to Peugeot a neni to ani ve francii ale je to mazec. tak jediná spojitost mě napadá, že ten pilot řídil audi quatro ve skupině B a tam byla i T16:D:aut a nejlepší je jak se tam rozsvicí play Hi FI Ale T16 je T16:D Citovat
vinorak Odesláno 18. únor 2008 Autor Odesláno 18. únor 2008 Původně zaslal: Marlin to ja bych to u GT4 omlatil o zed... no právě, že sem se snažil jako kdyby to bylo reál:D:mrk Citovat
Marlin Odesláno 18. únor 2008 Odesláno 18. únor 2008 Původně zaslal: jarajarda Původně zaslal: vinorak neni to Peugeot a neni to ani ve francii ale je to mazec. tak jediná spojitost mě napadá, že ten pilot řídil audi quatro ve skupině B a tam byla i T16:D:aut a nejlepší je jak se tam rozsvicí play Hi FI Ale T16 je T16:D 205 nebo 405 Citovat
vinorak Odesláno 18. únor 2008 Autor Odesláno 18. únor 2008 205, 405 jezdila jenom dakar a pikes peak... Citovat
Vvitty Odesláno 18. únor 2008 Odesláno 18. únor 2008 Původně zaslal: Marlin A Vostik s Bohousem ma co? :o raketoplan preci Citovat
vinorak Odesláno 18. únor 2008 Autor Odesláno 18. únor 2008 Původně zaslal: Marlin A Vostik s Bohousem ma co? :o nenápadný sedan s nechutným výkonem Tak tady jedna s Ari Vatanenem mám takový pocit, že se spolujezdec asi připosral strachy:D [upravil dne 18.2.2008 vinorak] Citovat
Wenouš Odesláno 18. únor 2008 Odesláno 18. únor 2008 Tohle je taky docela nářez:http://www.youtube.com/watch?v=MSrDD3tcibU&feature=related Citovat
peco Odesláno 19. únor 2008 Odesláno 19. únor 2008 Původně zaslal: Wenouš Tohle je taky docela nářez:http://www.youtube.com/watch?v=MSrDD3tcibU&feature=related Stare... Inac v tom 1. videu dost odvazne, pretoze nema nahlave ziadnu prilbu, nic... Do takych veci by som nesiel bez bezpecnostnych pomocok! Citovat
Bohouš Odesláno 20. únor 2008 Odesláno 20. únor 2008 Původně zaslal: Marlin A Vostik s Bohousem ma co? :o 405 T16......205 T16 je tak trochu někde jinde a za jinou bankovku Citovat
vix Odesláno 20. únor 2008 Odesláno 20. únor 2008 Ale prdlajs, ekologické vozidlo mají. (když na to šlápnou, tak to žere i trávu okolo silnice ) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.