faget1 Odesláno 8. únor 2008 Odesláno 8. únor 2008 krása a elegancia v jednom skratka nadhera nech služi :super:super:papa:papa:papa Citovat
tomike Odesláno 8. únor 2008 Odesláno 8. únor 2008 neda mi nepripojit sa ku gratulaciam,ozaj nadhera. interier v najlepsej moznej kombinacii. nech sluzi len k spokojnosti:potlesk Citovat
KoudaK Odesláno 8. únor 2008 Odesláno 8. únor 2008 Původně zaslal: Dave_k Původně zaslal: myryn Původně zaslal: jarajarda Kráska:) Co se týče mne, ponechal bych originál, dal bych jen třeba větší kola, ale jinak nic:) Větší kola ?? To mu ale pak ale bude blbě ukazovat tachoš - rychlost jizdy a ujetý km. Když se zvolí správnej rozměr pneu tak je vše OK, ale s ohledem na stav našich silnic bych to stejně viděl maximálně na 16" 205/55 co jsou jako alternativa v TP. Jinak díky všem gratulantům. :papa:papa 2 Neon: Mně se právě tenhle interiér moc líbí a k týhle barvě auta je jako dělanej, ale je to na každým komu se co líbí. No kamarád se stal učastníkem dopravní nehody a když přišly si to z pojištovny nafotit a koukli do velkýho TP a zjistili,že tam má větší kola než jsou ve velkým TP tak mu řekli"že to auto s těma kolama nemělo co dělat na silnici,že vozidlo bylo nepřízpůsobené provozu na pozemních komunikacích!!" No a tak nedostal od nich ani halíř... Takže nedávat větší kola neý jsou ve velkým TP.... Si dnes hladaj každou záminku aby nemuseli vyplácet korunky.. Citovat
KoudaK Odesláno 8. únor 2008 Odesláno 8. únor 2008 Původně zaslal: Dave_k Jinak, dneska jsem si vyzvedl RZ. (škoda že neměli s koncovým 4číslím 0406. ) [upravil dne 8/2/08 Dave_k] No oni ju možná měli ale to by jsi tam musel někoho znát... Citovat
Medvěd Odesláno 8. únor 2008 Odesláno 8. únor 2008 S těma kolama máš 100% pravdu - tonoucí se i stébla chytá (míněno pojišťovna, aby nemusela cálovat), takže pokud nemáš známých kupu likvidátorů (nejlépe v každé pojišťovně) tak jen úpravy povolené v TP. Citovat
Dave_k Odesláno 9. únor 2008 Autor Odesláno 9. únor 2008 Původně zaslal: KoudaK Původně zaslal: Dave_k Jinak, dneska jsem si vyzvedl RZ. (škoda že neměli s koncovým 4číslím 0406. ) [upravil dne 8/2/08 Dave_k] No oni ju možná měli ale to by jsi tam musel někoho znát... Copak o to známá tam je, ale když už ty RZ dávají na skoro každým OÚ tak už není takovej výběr (dostanou určitu sérii) a je to spíš o náhodě. Citovat
@re Odesláno 9. únor 2008 Odesláno 9. únor 2008 Původně zaslal: Medvěd S těma kolama máš 100% pravdu - tonoucí se i stébla chytá (míněno pojišťovna, aby nemusela cálovat), takže pokud nemáš známých kupu likvidátorů (nejlépe v každé pojišťovně) tak jen úpravy povolené v TP. to je pravda, ale vždyť jde provést zápis nových kol do TP. Ke kolům dostaneš tzv. typový list, díky kterému můžeš zapsat nový rozměr do tp-tohle je opět výmysl českých debilků... jinde to není potřeba. Já ty svoje kola budu chtít taky zapsat do TP. Bohužel MAK typové listy nevydává, ale to se určitě nějak zařídí a zapíše Citovat
Aluška Odesláno 22. únor 2008 Odesláno 22. únor 2008 Tak dneska mazlíka zase trochu protáhneme a projede se do Brna . Se těším . Citovat
Mišak Odesláno 22. únor 2008 Odesláno 22. únor 2008 že ty si byl dnes v opavě TqM na stkačku jestli jo tak sem jak chuj čuměl dovnitř a slintal na kapotu:D Citovat
Dave_k Odesláno 22. únor 2008 Autor Odesláno 22. únor 2008 Původně zaslal: Mišak že ty si byl dnes v opavě TqM na stkačku jestli jo tak sem jak chuj čuměl dovnitř a slintal na kapotu:D Jestli myslíš mne tak jsi asi slintal na kapotu někomu jinému. :D V Opavě jsem snad ještě nikdy ani nebyl. Citovat
Mišak Odesláno 22. únor 2008 Odesláno 22. únor 2008 to je ale nemožné totalně ale totalně stejné auto tam dneska stalo stejna barva stejný vnitřek no škoda tak si to přeleštil někdo jiný:mrk:super Citovat
janča205 Odesláno 22. únor 2008 Odesláno 22. únor 2008 Tak se taky přidávám s gratulací.Vypadá fakt parádně,ať dobře slouží a jste maximálně spokojeni:) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.