Jump to content
kokylaka

Goodyear Hydra Grip

Recommended Posts

Ja mam osobni zkusenost. A goodyeary nebrat. Maji byt do vody, ale na vode me klouzaly a nemel jsem z nich dobry pocit pri jizde.

V cenove kategorii jsou podstatne lepsi gumy. Osobne bych volil Kleber, Bridgestone, Fuldy nebo si priplat par stovek na sade a kup si micheliny a mas klid na min. 50 tkm. Posli mi zpravou jaky chces rozmer a ja reknu cenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Měl jsem Goodyear F1 a už ne začaly po mírném sjetí dost hučet,asi pujdu do Barum Bravuris 2,hučení mi nikdy Barumky nedělaly...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jinak ty eagly F1, jsou gumy pekne na vzhled, ale jinak stoji pekne za hovno. Uz jsem par desitek mm na gumach ojel, tak vim o cem mluvim.

Jinak ty Bravurisy 2 vypadaji velmi zajimave, ale je to kopie continetalu PremiumContact 2. Coz by mohla byt zaruka kvality. Sice to bude vypadat, jako ze jsem prodejce michelinu, ale michelin je michelin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hydragripy jsem loni kupoval nové a celou sezónu na nich jezdil. Mohu jen doporučit:super. Aquaplanning jsem s nimi nepoznal :bojim ani při průtrži mračen, kdy na silnici stála voda. Rychlost jsem musel přizpůsobit (cca 70 km/h) jen s ohledem na stěrače, které už nestačily ani při nejvyšší rychlosti stírat. Brillantisy neber:xvul, měli jsme je v práci, nestojí za nic. Před10-ti lety jsem měl na 405-ce Bravury (dnes Bravurisy), ty neměly špatné jízdní vlastnosti, ale brzy se sjížděly, takže také spíš nedoporučuji:bojim

Share this post


Link to post
Share on other sites
Původně zaslal: .mycTD

Přema: to neni vyrobcem, huci kazdej sipovej vzor.

Hmmm zajímavé....měl jsem kdysi TOYO T1S a ty to nedělaly i když byli šípaky,škoda že už nejsou k mání

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×