Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

konkurz na prc. poziciu - uloha - ako by ste to riesili vy.:)


raydowe

Recommended Posts

Tohle je přesně taková otázka, podle které poznají tvé chování, úmysly a myšlení. Je to dost záludné, při přijímacích testech.

Třeba v jednom přijímacím testu byla otázka: Přišel jste do práce někdy pozdě?

Ten přijímací to pak vysvětlil tak, že je to jen chyták, protože každý někdy přišel do práce pozdě že...

No jo, jenže tenkrát zrovna narazil na osobu, které tam napsala NE a opravdu do té doby nikdy do práce pozdě nepřišla... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Tohle je přesně taková otázka, podle které poznají tvé chování, úmysly a myšlení. Je to dost záludné, při přijímacích testech.

Třeba v jednom přijímacím testu byla otázka: Přišel jste do práce někdy pozdě?

Ten přijímací to pak vysvětlil tak, že je to jen chyták, protože každý někdy přišel do práce pozdě že...

No jo, jenže tenkrát zrovna narazil na osobu, které tam napsala NE a opravdu do té doby nikdy do práce pozdě nepřišla... :)

To musel být pitomec, ten přijímací. Ale moc mě to ani nepřekvapuje, úroveň "personalistů" bývá občas šílená...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Původně zaslal: Marcel505

Tohle je přesně taková otázka, podle které poznají tvé chování, úmysly a myšlení. Je to dost záludné, při přijímacích testech.

Třeba v jednom přijímacím testu byla otázka: Přišel jste do práce někdy pozdě?

Ten přijímací to pak vysvětlil tak, že je to jen chyták, protože každý někdy přišel do práce pozdě že...

No jo, jenže tenkrát zrovna narazil na osobu, které tam napsala NE a opravdu do té doby nikdy do práce pozdě nepřišla... :)

To musel být pitomec, ten přijímací. Ale moc mě to ani nepřekvapuje, úroveň "personalistů" bývá občas šílená...

Ono to zase až tak divoký nebude...pokud to je to co myslím, tak tato otázka je součástí psychologického testu, který má asi 300 otázek nebo tvrzení a vy máte souhlasit či ne. A v těchto otázkách je několik (asi 15) otázek, které určují tzv. lžiskóre. To jsou otázky tohoto typu nebo třeba "lhal jste někdy?" apod. kdy u 99,99 % lidí je vždy pozitivní odpověď. A tyto otázky ukazují, zda člověk odpovídá pravdivě, či se dělá lepším. A u toho standartizovaného testu pokud máte lžiskóre více jak 7, tak test je pro psychologa co to vyhodnocuje bezcenný a nehodnotí ho.

Doufám, že jsem to nějak rozumně vysvětlil, snad je to k pochopení :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hhonza

Původně zaslal: oddie

Původně zaslal: Marcel505

Tohle je přesně taková otázka, podle které poznají tvé chování, úmysly a myšlení. Je to dost záludné, při přijímacích testech.

Třeba v jednom přijímacím testu byla otázka: Přišel jste do práce někdy pozdě?

Ten přijímací to pak vysvětlil tak, že je to jen chyták, protože každý někdy přišel do práce pozdě že...

No jo, jenže tenkrát zrovna narazil na osobu, které tam napsala NE a opravdu do té doby nikdy do práce pozdě nepřišla... :)

To musel být pitomec, ten přijímací. Ale moc mě to ani nepřekvapuje, úroveň "personalistů" bývá občas šílená...

Ono to zase až tak divoký nebude...pokud to je to co myslím, tak tato otázka je součástí psychologického testu, který má asi 300 otázek nebo tvrzení a vy máte souhlasit či ne. A v těchto otázkách je několik (asi 15) otázek, které určují tzv. lžiskóre. To jsou otázky tohoto typu nebo třeba "lhal jste někdy?" apod. kdy u 99,99 % lidí je vždy pozitivní odpověď. A tyto otázky ukazují, zda člověk odpovídá pravdivě, či se dělá lepším. A u toho standartizovaného testu pokud máte lžiskóre více jak 7, tak test je pro psychologa co to vyhodnocuje bezcenný a nehodnotí ho.

Doufám, že jsem to nějak rozumně vysvětlil, snad je to k pochopení :papa

Ano, vím jak jsi to myslel, znám to. Problém ale je, že se to musí umět používat. Nejhorší je, když to nějaký nedouk hurá stylem vytrhne z kontextu, někam to plácne jen tak, a přikládá tomu přehnaný význam, či to dokonce interpretuje zcela mylně. A to bohužel dost "personalistů" předvádí... Já netvrdím, že je tohle moje parketa, ale pokud bych měl někoho tímhle způsobem vybírat, vím koho si na to najmout, sám bych se o to z výše popsaných důvodů nepokoušel. To už bych dal spíš na vlastní úsudek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...