pavel104 Odesláno 19. leden 2008 Odesláno 19. leden 2008 Ještě bych se chtěl zeptat, jestli někdo neví odkud nejčastěji uniká olej z motoru. myslel jsem že bude jen povolená vana, ale tím to není. docela dost to teče. Celý spodní kryt pod motorem je zatečený a když jsem ho oddělal tak motor je potečený snad všude. tak nevím kde hledat netěsnost. díky za tipy Citovat
ajven Odesláno 19. leden 2008 Odesláno 19. leden 2008 Původně zaslal: pavel104 Ještě bych se chtěl zeptat, jestli někdo neví odkud nejčastěji uniká olej z motoru. myslel jsem že bude jen povolená vana, ale tím to není. docela dost to teče. Celý spodní kryt pod motorem je zatečený a když jsem ho oddělal tak motor je potečený snad všude. tak nevím kde hledat netěsnost. díky za tipy podľa svojho motora ti môžem povedať, že buď gufero, alebo okolo turba. Mne to tečie tam. Od turba je to celé zasrané hore pred spolujazdcom v motorovej časti. Citovat
Dundee Odesláno 19. leden 2008 Odesláno 19. leden 2008 Nebo taky ventilový víko zezadu třeba;) Citovat
pavel104 Odesláno 20. leden 2008 Autor Odesláno 20. leden 2008 Tak díky za rady. zkusím to nějak očistit a zjistit jestli to bude z těch míst jak radíte. Můžu to umýt vapkou????? Já jen abych to pak ještě nastartoval:papa Citovat
Gapino Odesláno 20. leden 2008 Odesláno 20. leden 2008 Mně to teklo okolo podkovy. Což znamená převodovka ven. Nechci teda strašit..... Citovat
Vlastyk Odesláno 20. leden 2008 Odesláno 20. leden 2008 Původně zaslal: pavel104 Tak díky za rady. zkusím to nějak očistit a zjistit jestli to bude z těch míst jak radíte. Můžu to umýt vapkou????? Já jen abych to pak ještě nastartoval:papa Vapkou to klidně umyj u nafty se nemusíš bát,horší je to s benzíňákama,ty maji někdy problém nastartovat,meju to jednou ročně u kámoše v servisu,nanesou takovej odmaštovací roztok,nechaji chvíli působit a vapem spláchnou,motor je pak pěkně čistý. Citovat
igor.sk Odesláno 22. leden 2008 Odesláno 22. leden 2008 Keď to tak čítam, napadá ma jedna optimistická vec Lepšie riešiť na Peugeot fóre únik oleja z motoru, ako u doktora únik moču z......... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.