VladoHA Odesláno 23. leden 2008 Odesláno 23. leden 2008 najlepsi je stan alebo prespat v aute aspon ti ho neukradnu a ked ano aspon o tom si hned informovany... kolko je tam chatiek? Citovat
bombarderik Odesláno 24. leden 2008 Autor Odesláno 24. leden 2008 Je tam zhruba 20 chatiek okolo campu a potom este sukromne okolo priehrady. Citovat
nikto11 Odesláno 24. leden 2008 Odesláno 24. leden 2008 nakolko mam dve deti tiez by som rad asi chatku ale ked inac aj stan je dobry, ved nejaky splasime a vtedy uz byva teplo. takze podla situacie ale idem Citovat
VladoHA Odesláno 24. leden 2008 Odesláno 24. leden 2008 myslim ze chatku ked si rezervujes do predu tak je to ok a nemusis sa bat ci bude volna neaka bunka ked tam prides ja osobne radsej stan alebo auto na co ho mam a aj tak si velmi casto s neho robim obyvacku Citovat
nikto11 Odesláno 24. leden 2008 Odesláno 24. leden 2008 ono aj v aute to nemoze byt zle alebo kombinacia auto a stan :potlesk Citovat
VladoHA Odesláno 25. leden 2008 Odesláno 25. leden 2008 spat v aute neni sice nic nerealne ale ani moc pohodlne ale da sa jednu max dve noci vydrzat ked nemas na vyber Citovat
ERIKA Odesláno 25. leden 2008 Odesláno 25. leden 2008 tak žiaden telefonat žatial neni zrealizovany majitel pozemku je nedostupny a obec trva na osobnom kontakte a to sa my nechce ist 100 km iba na nejakich 10 minut Citovat
vix Odesláno 25. leden 2008 Odesláno 25. leden 2008 Původně zaslal: nikto11 ono aj v aute to nemoze byt zle alebo kombinacia auto a stan :potlesk Záleží v jakém stavu stavíš ten stan ... (ale spát v autě má taky něco do sebe) Citovat
ERIKA Odesláno 3. únor 2008 Odesláno 3. únor 2008 Keď nadšenie poklesne dopadne to ako stale na slovensku takto :potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk Citovat
ERIKA Odesláno 3. únor 2008 Odesláno 3. únor 2008 ja nie viem ako to tu chodi uš dobre 3 roky Citovat
vdacny Odesláno 4. únor 2008 Odesláno 4. únor 2008 ved ja uz len cakam kedy si budem moct zakupit listok :) Citovat
peco Odesláno 4. únor 2008 Odesláno 4. únor 2008 No neni to zas tak daleko, ale kdo vi kde jaaa budem vtedy! A jake kapely budu hrat? Vedel by som jednu aj dohodit, prip. aj doviest Citovat
badyno Odesláno 6. listopad 2008 Odesláno 6. listopad 2008 caute, ked si pozriem pripravovane zrazy tak su len v čechach. Ako sa dozviem kedy su niekde na Slovensku? my by sme prišli aj traja niekde, ale ked podla mna je slaba informovanosť o zraze na Slovensku. Citovat
Kurt Odesláno 6. listopad 2008 Odesláno 6. listopad 2008 badyno: obecně je to tak, že by každý jel na sraz, když ho někdo udělá. Málokomu se jej ale chce udělat. Takže když připravíš a uděláš na Slovensku sraz, určitě lidi přijedou. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.