Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zadní náprava 206


Escaper

Recommended Posts

Ahoj, mám pocit, že budu muset taky muset měnit zadní nápravu - odklony kol vzadu se mi liší (zatím ne moc výrazně - aspoň doufám), navíc mi auto přijde lehce spadlý na zadek (ještě to budu konzultovat se známým, abych věděl, jestli to není jenom nějaká blbina)... Každopádně ale nevíte o nějaký firmě, která to provádí v okolí Kladna, Slanýho, Kralup atp. (prostě západní část středních Čech)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

To záleží na tom, jak moc je ta náprava vyšmajdaná. Když jen trochu, tak stačí vyměnit jen ložiska. Při větším poškození se musí vyměnit i čepy a někdy bývá vydřená trubka nápravnice, takže se musí vyvařit. K tomu se občas přidají taky silentbloky a brzdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...
  • O 1 měsíc později...

jsem po repasu zadni napravy. Mam ale dotaz. Pri repasu se zjistillo, ze francouzi neco osidili a dali na jednu stranu cep s ramenem o vel 50mm a na druhou stranu 47mm. Chci se zeptat, jestli to muze mit vliv na vysku posazeni kola? (jednoduse receno, jestli je mozne, ze bude jedna strana vys a druha niz nebo to vliv nema)Nebo vysku ovlivnuje pouze torzni tyc a velikost cepu ma pouze vliv na pevnost? Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už zas tak spokojený nejsem. Od kompletní repase v Humpolci uběhlo 2,5 roku, najeto cca 50tis km a naprava je zase v hajzlu. Kolo lítá jak smyslů zbavený..

Původně zaslal: Ferry

do Humpolce je to bliz ;) delal jsem u nich napravu na 106 a kamos napravu na Berlingu, spokojenost,

odkaz

cenik Autodomin

[upravil dne 15/1/08 Ferry]

Taky jsem byl v Humpolci na repasu nápravě na 206. Kompletní repas. Dá se s nima domluvit na ceně bez DPH, jsou to rozumný lidi. Cena 8000,-. Práce na 8 hodin. Spokojenost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skullmane je to tak originál. GTI/S16 mají čepy o různém průměru. Výšku auta nastavuješ přes torzní tyče.

badisak: Myslím, že to není tak strašné, 50 tisíc na repas je fajn. :)

[upravil dne 15/4/11 10:44 Eon]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Skullmane je to tak originál. GTI/S16 mají čepy o různém průměru. Výšku auta nastavuješ přes torzní tyče.

badisak: Myslím, že to není tak strašné, 50 tisíc na repas je fajn. :)

[upravil dne 15/4/11 10:44 Eon]

Mno, nerad hážu negativní kritiku, ale mám novinky, které určitě nějsou moc fajn.. Po rozdělání nápravy jsme zjistili, že na nápravě jsou originální čepy (drobně se liší prolisem od neorigo peugeot) totálně nasra*ku zrezlé. Mno a to opravdu není možné, aby to za dva roky takhle zrezlo (auto bylo garážované). Takže vyhozených 8000Kč za výměnu ložisek (místo repasu celé nápravy), které se velmi rychle vydřely protože to nebylo u čepu kvalitně namazané.

TAKŽE PRO MĚ AUTO DOMIN = UŽ NIKDY!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

menil som loziska ale tolko penez co tu pisete som nevyhodil,jedno lozisko ma stalo 25e a vymena v servise 29e sice tie loziska nejsu znackove ale predchadzajuce auto dostavalo vzdy origo suciastky mimochodom to bol japonec a nie vzdy sa potvrdilo pravidlo ze origo je origo....tot som sa rozhodol pre neorigo a nikdy som nemal problem stym....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...