Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno
Původně zaslal: jozefsv

ja som nejak nepripocital tie gumy.myslel som bez nich

edit - kolesa su pekne len tie gumy mi rozmerovo nesedia.215 nie je pre mna:(

[upravil dne 6.1.08 jozefsv]

Já teď mám 225 a už bych do nich nikdy nešel. Vypadá to pěkně ale ta spotřeba je s nima o 0,8l větší:(

Odesláno

krásný kola... Fakt. Ale bude to o zuby. Já dal na léto na Passata 17ky (225/45 - R17) a oproti zimákům 195/65 - R15 je to ohromnej rozdíl. Hold naše silnice nejsou silnice, ale tankodromy. Počítej stím, že ti rychleji odejdou kuláky a stabilizátory:nevim. Já na Passatu měnil hned celou nápravu (hold hliníkovej blázinec od soudruhů z němec). Ale za tu krásu to všechno stojí - teda alespoň u mě :aut

Odesláno
Původně zaslal: Kvasky

krásný kola... Fakt. Ale bude to o zuby. Já dal na léto na Passata 17ky (225/45 - R17) a oproti zimákům 195/65 - R15 je to ohromnej rozdíl. Hold naše silnice nejsou silnice, ale tankodromy. Počítej stím, že ti rychleji odejdou kuláky a stabilizátory:nevim. Já na Passatu měnil hned celou nápravu (hold hliníkovej blázinec od soudruhů z němec). Ale za tu krásu to všechno stojí - teda alespoň u mě :aut

Za krásu se musí trpět.

Odesláno
Původně zaslal: Creams

Asi taky tak :) 2čakom ty kola za to jak to auto bude vypadat stojí :-) jsou úplně luxusní

Příští víkend se jedu na ně kouknout popřípadě je vezmu.

Pak ještě musím sehnat podložky a šrouby.

Odesláno
Původně zaslal: čakom

Původně zaslal: Creams

Asi taky tak :) 2čakom ty kola za to jak to auto bude vypadat stojí :-) jsou úplně luxusní

Příští víkend se jedu na ně kouknout popřípadě je vezmu.

Pak ještě musím sehnat podložky a šrouby.

Kdyby jsi chtěl měl bych na prodej 2cm duralové podložky 2ks jelikož jsem koupil kola se 4x2cm a teď mám 2x2cm a 2x2,5cm

Odesláno
Původně zaslal: jozefsv

tak to je viac ako by som bol zato ochotny dat ja.

Ale ty na to máš aspoň ty kotouče, kterýma to vyplníš. :D

Ty kola sice vypadají úžasně, ale chce to trochu soudnosti... na čakomovu 406ku bych je nedával ani náhodou. Když to auto pak někdo uvidí a koukne na kola, tak se možná pozastaví nad tím, jak jsou pěkný a pak se koukne na brzdy a když uvidí ty kotoučky vepředu a bubny vzadu, tak si bude s úsměvem myslet svý. Neberte to špatně, ale já se fakt pohybuju v okruhu lidí, kteří tuningu moc nefandí a ačkoliv umí ocenit pěkně upravené auto, tak jakýkoliv krůček vedle už je tuzing. Stejně by se dívali i na toto. Na 407 kupé si to dokážu představit poměrně dobře, ale na 406 sedanu teda moc ne...

Odesláno
Původně zaslal: Creams

Původně zaslal: čakom

Původně zaslal: Creams

Asi taky tak :) 2čakom ty kola za to jak to auto bude vypadat stojí :-) jsou úplně luxusní

Příští víkend se jedu na ně kouknout popřípadě je vezmu.

Pak ještě musím sehnat podložky a šrouby.

Kdyby jsi chtěl měl bych na prodej 2cm duralové podložky 2ks jelikož jsem koupil kola se 4x2cm a teď mám 2x2cm a 2x2,5cm

Jaka by byla cena?

Odesláno

Kola to jsou nádherná... Už jsem se na ně díval... ale aby mi dobře ukazoval tachometr, musel bych vyměnit pneu za 235/40 r18... ty 215 na 35 budou brutálně tvrdé... a jsou dost úzké na takový rozměr... u tebe z 195/65 r15 je tam rozdíl téměř 9cm (-8,42cm)...

Odesláno
Původně zaslal: @re

Kola to jsou nádherná... Už jsem se na ně díval... ale aby mi dobře ukazoval tachometr, musel bych vyměnit pneu za 235/40 r18... ty 215 na 35 budou brutálně tvrdé... a jsou dost úzké na takový rozměr... u tebe z 195/65 r15 je tam rozdíl téměř 9cm (-8,42cm)...

Na disk o šířce 7´´ palců 215 stačí.

originál mám 185/70/14 ukazuje to asi o 7 km/h víc.

v létě jezdím na 225/55/16 a na těch to ukazuje o 2 km/h víc.

Odesláno
Původně zaslal: @re

Kola to jsou nádherná... Už jsem se na ně díval... ale aby mi dobře ukazoval tachometr, musel bych vyměnit pneu za 235/40 r18... ty 215 na 35 budou brutálně tvrdé... a jsou dost úzké na takový rozměr... u tebe z 195/65 r15 je tam rozdíl téměř 9cm (-8,42cm)...

TO by vypadalo strašně na tom profilu 40 ! jedině při velikosti 18" 35 max

Odesláno

Kola sou super akorát všechny čepy půjdou do sraček dřív než budeš čekat ještě na těch podložkách.Podvozek ztvrdne dost,tak aby ses pak nedivil.A jinak jak si ukazoval ty šrouby tak je mají i tady www.e-tuning.cz

Odesláno

Tak kola nakonec kupovat nebudu. V týdnu jsem se zklouzl po ledě a bokem an obrubník a nějak mě to táhne do leva. Takže budu muset na geometrii a pak uvidík na kolik mě to vyjde. Ty 18´´ jseu asi už moc na naše silnice. Asi nakonec zvolím 17´´.

[upravil dne 11.1.2008 čakom]

Odesláno

Já bych do nich klidně šel. Ale nechce se mi dávát podložky, nemám v tom důvěru a navíc další váha na kole... Mám teď 16" a chtěl bych minimálně 17", spíše 18". Narazil si ještě na nějaký pěkný Alu na peugeota? Nebo mi pošli odkazy z bazarama ALU. Já už jsem to všechno pozapomněl. Díky.

Odesláno
Původně zaslal: M.a.R.i

Já bych do nich klidně šel. Ale nechce se mi dávát podložky, nemám v tom důvěru a navíc další váha na kole... Mám teď 16" a chtěl bych minimálně 17", spíše 18". Narazil si ještě na nějaký pěkný Alu na peugeota? Nebo mi pošli odkazy z bazarama ALU. Já už jsem to všechno pozapomněl. Díky.

http://www.yauto.cz/poklice-a-disky/lite-kola-13631.html

http://www.superkola.cz/alu-disky/pouzite-sady/7822-4x108-17-7-5j-et-30-stred-65-1-azev-pouzite-sada-id8411

http://auta.i-bazar.cz/pneu-kola/alu-17-rial/

http://auta.i-bazar.cz/pneu-kola/alu-kola-18-na-ford/

http://autobazar.hyperinzerce.cz/pneumatiky-kola/inzerat/778147-alu-kola-oz-racing-18-26quot-3B-nabidka-rakovnik/#fotoinzerce778147

http://auta.i-bazar.cz/pneu-kola/alu-kola-17-ats-dtc/

http://auta.i-bazar.cz/pneu-kola/momo-17/

http://www.tuningbazar.cz/inzerat-3603/

http://www.tuningbazar.cz/inzerat-3578/

[upravil dne 11.1.2008 čakom]

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...