Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

36. pražský minisraz, 10. 1. 2008 v 18 hodin, restaurace Peugeot - club, Zahradní Město


Recommended Posts

Původně zaslal: Rebik

Mirasi ty nechápeš, že to místo musí být rozumně v dosahu MHD, ...

Ale klíííd Marku, já to chápu. Však sem to obalil smajlíkama, nemám v plánu za to nějak bojovat. Mě je to vcelku putna kde ten sraz bude, vzhledem k tomu že taky bydlím celkem na periferii, stejně nejspíš pojedu autem, ať to bude kde to bude. Spíš se snažím podněcovat diskuzi. Ne že by Zadraďák nebyl fajn, ale ty prostory (myslím vevnitř) jsou dost stísněný. Vzhledem k tomu že na srazy jezdí čím dál víc lidí, chtělo by to něco krapet většího.

Další otázkou je, co je myšleno rozumnou dostupností MHD. Já sem kluk z vesnice, k nám jezdily ve všední den dva autobusy denně a to ještě podle počasí, takže autobus maximálně každejch dvacet minut až do půl jedný v noci je dle mejch měřítek hodně slušná dostupnost. Jestli ty slušnou dostupností označuje místa do 500m od stanice metra, seznam možnejch lokalit to samozřejmě značně redukuje :papa

[upravil dne 9/1/08 MirasCC]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: Pe.Tr

tak já navrhuji McDonald's na Spartě . Tak a ted do mě .:D:D:D

To už by byl lepší Mekáč na Proseku, páč je kolem dost parkovacích míst a není tam tak rušno (i na dálnici je to kousek);):D

tak to Petr navrhne mekac na cinovecky:D:D:D (pro neznale vypadavka na D8 na Dresden)

[upravil dne 9/1/08 buml]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MirasCC

Původně zaslal: Pe.Tr

tak já navrhuji McDonald's na Spartě . Tak a ted do mě .:D:D:D

Já už včera (ehm, dneska :)) navrhoval jídelní koutek na Zličíně a nějak se to nesetkalo s žádnou odezvou :(:aut

no když ty to neumíš tak podat.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: buml

tak to Petr navrhne mekac na cinovecky:D:D:D (pro neznale vypadavka na D8 na Dresden)

[upravil dne 9/1/08 buml]

Tam je malý parkoviště:aut

aka: Na Prosek je taky dobrý spojení, jen kostky chyběj...

musis koukat i na to ktery je vzadu pro kamiony;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...