gogogo Odesláno 3. leden 2008 Odesláno 3. leden 2008 Zdravím. Řešil tu už někdo tento problém,na konci toho táhla je silenblok krz který by mněl volně procházet čep z další části řazení(vidlice),která je momentálně jeho pevnou součástí.Prostě když zařadím tak se to vtom nepootočí,pouze překroutím ten silenblok což jak jsem se dočetl muže být důvot vypadávání rychlostí.Jen nová tyč origo by stála 2000 kč.Tak sem to sháněl na vrakáči po okolý ale bez uspěchu. Pokusy o rozhýbání jaksi nefungují,ještě sme to neskoušely lehce ohřát,ale kvůly té gumně to bude problém. Napadlo mně to destruktyvně ovolnit a nahradit silenblok pevným pouzdrem třeba z teflonu,což by však nemuselo být to pravé ořechové pro parádu tam ta guma není.Nebo přímo vyrobit ten silenblok. Přikládám foto Citovat
renm Odesláno 3. leden 2008 Odesláno 3. leden 2008 Tak pokud by tohle mělo za příčinu vypadávání rychlostí tak mě to taky zajímá... Citovat
zoby Odesláno 3. leden 2008 Odesláno 3. leden 2008 na jaký to máš motor? se zkusím podívat, mělo by se mi to válet v hromadě - jen nevím kde :-) Citovat
vinorak Odesláno 3. leden 2008 Odesláno 3. leden 2008 jelikož mám to táhlo stejný tak bych řek že to bude nějaký TU, XU to má krapet jinak.. Citovat
Vopičí Odesláno 3. leden 2008 Odesláno 3. leden 2008 Tohle je taky známá "závada" našich 205tek. Já měl ten čep kdysi taky zarezlej a za jízdy mi vyskakoval 2. a 3. rychlostní stupeň. Stačilo přejet menší nerovnost a rychlost byla venku. Chce to namočit štěteček do brzdový kapaliny a ten čep pěkně napatlat, nechat to působit(klidně půl dne) a pak to zkusit rozdělat. V nejhorším případě by ta guma šla vykuchat a udělat to nějak jinak, protože ta guma tam jenom tlumí vibrace od motoru.......ale to už nechám na vás:papa:papa Citovat
gogogo Odesláno 4. leden 2008 Autor Odesláno 4. leden 2008 Jak píše vinorak mám TU ,na vrakáči měly stříbrné gti což je taky xu no a bylo to jiný,což mě nepřekvapilo poněvač jsem to věděl. Dnes to zkusíme ohřát a uvidím. Citovat
vinorak Odesláno 4. leden 2008 Odesláno 4. leden 2008 tak já to budu muset nejdřív povolit a vyndat a pak to začnu zkoumat Citovat
gogogo Odesláno 4. leden 2008 Autor Odesláno 4. leden 2008 Co mi přišlo vůbec nejhorší tak jednoznačně vyháknutí tý tyče z kulového čepu pod autem u řadící páky vzal jsem na to pořádnej šroubovák a bez toho aniž by druhej držel řadící páku jsem si ani neprd jo a když to z toho vyskočilo tak jsem se ještě bouchnul a udělal si stínku:) Jinak povolit ten šroub,který drží tu vydlici v nápravnici nebylo taky nic lehkýho,ale povedlose.Při dotažení toho šroubu kouká pěknej kus volnýho závitu a ten samozvřejmě orezne a je to tady. Stříkal jsem na to wedečko a malým ocelovým kartáčkem jsem ho furd očištoval jak jsem s ním pootáčel,znova ho utahoval nastříkal,povoloval furt dokola a nakonec šel.No a pak jsem objevil pěkně vyžranou rozpěrnou trubičku a vydřené spodní plastové puzdro takže tam byla celkem pěkná vůle,kterou jsem na řadící páce nijak nepocítil.Asi protože jsem to měl řazený napružený přes ten zarezlej čep v silenbloku. Citovat
vinorak Odesláno 4. leden 2008 Odesláno 4. leden 2008 no snad to povolim:nevim je tam dost debilní přístup. člověk se ohejbá a je tak zkroucenej že má prd sílu... mě to táhlo de vyháknout celkem snadno. Citovat
gogogo Odesláno 4. leden 2008 Autor Odesláno 4. leden 2008 No já nemám motor na svém místě takže pohodlnost nejvižší. Citovat
jarajarda Odesláno 6. leden 2008 Odesláno 6. leden 2008 Tohle promazávám u obou 205 tak 2x do roka, naštěstí mám možnost auta na zvedák, tak je to super:super Tohle dost trpí..a vůbec povolovat cokoli dole je lahůdka.. Citovat
gogogo Odesláno 6. leden 2008 Autor Odesláno 6. leden 2008 Tak jsem to nakonec celý vykuchal,ted se zkusím poohlédnout po silendbloku jestly by se nedal náký použít. Citovat
gogogo Odesláno 17. únor 2008 Autor Odesláno 17. únor 2008 Tak jsem si nakonec vytočil náhradu z teflonu,kvalty už nepadají. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.