Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Aby ste vedeli o čo sa jedná, u nás v Košiciach pôsobí firma Antik ako internetový provider... A ako každá firma aj táto má nespokojných zákazníkov, ktorým občas vypadne internet...

(Varovanie! Príliž vulgárne!)

Odesláno

No chlápík byl sice hrubý, ale vesměs měl pravdu. Taky se mi několikrát stalo, že UPC mělo v jednom měsíci několik výpadků a celkem dlouhých a na faktuře byla standardní částka. Čekal jsem alespoň nějaký omluvný dopis, přiložený k vyúčtování, ale kdepak. Jako by se nic nestalo. V žádném případě mi nejde o peníze, ale spíš o princip. Chlapík měl pravdu, že ho nemusí zajímat problémy provozavatele. Pokud si provozovatel nedokáže zajistit přístup ke svému zařízení a konečnému zákazníkovi nefunguje služba, za kterou platí, měl by obdržet od provozavatele nějakou kompenzaci.

Odesláno

Toto zase oběhne svět v MP3 kách a na mobilech celého SK a CZ národa.

Jde o to , co si sepsali za smlouvu. Já si to jednou četl a tam bylo uvedeno, že púokud dojde k poruče cizím přičiněním - vybagrují-li např. kabel vodaři - mají 72 hodin na to ,aby Ti naladili WiFi.

Pokud to dají do 72 hod do OK, nenadělám nic. No ale to je těmi malinkými písmenky , co se čtou s lupou :):papa

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...