Sign in to follow this  
Followers 0
hnusoba

Antik infolinka: volá psychopat

5 posts in this topic

Aby ste vedeli o čo sa jedná, u nás v Košiciach pôsobí firma Antik ako internetový provider... A ako každá firma aj táto má nespokojných zákazníkov, ktorým občas vypadne internet...

(Varovanie! Príliž vulgárne!)

No chlápík byl sice hrubý, ale vesměs měl pravdu. Taky se mi několikrát stalo, že UPC mělo v jednom měsíci několik výpadků a celkem dlouhých a na faktuře byla standardní částka. Čekal jsem alespoň nějaký omluvný dopis, přiložený k vyúčtování, ale kdepak. Jako by se nic nestalo. V žádném případě mi nejde o peníze, ale spíš o princip. Chlapík měl pravdu, že ho nemusí zajímat problémy provozavatele. Pokud si provozovatel nedokáže zajistit přístup ke svému zařízení a konečnému zákazníkovi nefunguje služba, za kterou platí, měl by obdržet od provozavatele nějakou kompenzaci.

Toto zase oběhne svět v MP3 kách a na mobilech celého SK a CZ národa.

Jde o to , co si sepsali za smlouvu. Já si to jednou četl a tam bylo uvedeno, že púokud dojde k poruče cizím přičiněním - vybagrují-li např. kabel vodaři - mají 72 hodin na to ,aby Ti naladili WiFi.

Pokud to dají do 72 hod do OK, nenadělám nic. No ale to je těmi malinkými písmenky , co se čtou s lupou :):papa