Sign in to follow this  
Followers 0
jakub106GTI

Sportovní svíčky?

25 posts in this topic

Máte někdo zkušenosti se svíčkami denso iridium power?četl jsem si nějakou recenzi a ty výsledky jsou celkem ohromující..jedna stojí cca 600 kč.Stojí to za to?Popřípadě jaké svíčky dát?:myslim

Původně zaslal: jakub106GTI

Máte někdo zkušenosti se svíčkami denso iridium power?četl jsem si nějakou recenzi a ty výsledky jsou celkem ohromující..jedna stojí cca 600 kč.Stojí to za to?Popřípadě jaké svíčky dát?:myslim

svagrovi som ich montoval pred dvomi rokmi do renault clio sport 1,6 16V 110 PS . islo to o nieco lepsie,

[upravil dne 20/12/07 marisw]

Mám je taky ale krom toho že by měli mít mnohem delší životnost v nich nevidím žádněj ohromující rozdíl, ale asi je to pro auto lepší :D

Původně zaslal: f3Rd@

Taky to chce udelat treba repas rozdelovace a vymenit kabely ke svickam -je to znat.. :super

Ty kabely určitě dám taky nové ale ten repas rozdělovače jak je to myšleno?:roll

Původně zaslal: jakub106GTI

Taky to chce udelat treba repas rozdelovace a vymenit kabely ke svickam -je to znat.. :super

Ty kabely určitě dám taky nové ale ten repas rozdělovače jak je to myšleno?:roll

Kamos si ted nechal udelat repas rozdelovace, auto ted jede jak nove.. ma to mnohem lepsi zatah...

Původně zaslal: kloudiss

Repas rozdelovace?Pochybuju ze ho Jakub ma!!

myslíš rozdělovač v mém autě?asi tam vubec není co

[upravil dne 20.12.2007 jakub106GTI]

Já je mám na 1.6 16V a běhá to parádně. Motor jde ochotněji do otáček a má mnohem klidnější volnoběh a kultivovanější chod. :) Sehnal jsem je za 450 kus.

Pockat, jak ze u GTI neni rozdelovac?? Co to je za finty?? Jak to teda funguje bez rozdelovace??? :myslim:myslim:myslim:(

Pockat, jak ze u GTI neni rozdelovac?? Co to je za finty?? Jak to teda funguje bez rozdelovace??? :myslim:myslim:myslim:(

Snadno. :) Říká se tomu elektronická zapalovací rampa. :) Většina nových motorů už rozdělovač nemají, řeší to takhle.

Původně zaslal: Fakir

Snadno. :) Říká se tomu elektronická zapalovací rampa. :) Většina nových motorů už rozdělovač nemají, řeší to takhle.

nj, ja jsem u benzinu zamrzl na prvni generaci vstrikovani, pak uz jsem resil jen naftu.... :nevim

Já jsem dal NGK - iridium. Supr věc. Objednával jsem je z USA a 4svíčky+pošta mě vyšly na cca 1100Kč. Rozdíl jsem poznal, ale asi z toho důvodu, že ty moje předchozí svíčky byly KO.

fakir: kde si je sehnal za takovou paradni cenu a jaky mas oznaceni tech svicek chci je taky koupim a nekde pisou oznaceni IK 22 a nekde IK20 tak nevim jaky mam taky S16