Šalda Odesláno 9. listopad 2009 Odesláno 9. listopad 2009 Ten jídelní lístek bych jim asi zabavil a odvezl sebou jako suvenýr:aut Citovat
Pinďa Odesláno 10. listopad 2009 Odesláno 10. listopad 2009 Taky jsme tam byli kdysi na papáníčko. [upravil dne 10/11/09 Pinďa] Citovat
pastorek Odesláno 10. listopad 2009 Odesláno 10. listopad 2009 Kladné i záporné referencie..... Zajtra to skontrolujem. Kto sa chce pridať, telefón mám na vebe. Ráno o 6:00 odchádzam na otočku do Mělníka a cesta vedie cez južnú spojku.... Medvěde, dík za podrobný itinerár. Citovat
pastorek Odesláno 11. listopad 2009 Odesláno 11. listopad 2009 Veni - vidi - vici. Možno jeden z prvých Slovákov v reštauráci. Prvý dojem troju rozporuplný no po vstupe sa zlepšil. Synovec si dal pfefer steak a tvrdil že lepší ešte nejedol, pritom má scestovanú celú Európu. Ja som si dal kurací špíz \"dvouválec 106\" so syrovou omáčkou a taktiež to môžem považovať za gurmánsky zážitok. Prostredie vcelku príjemné, obsluha profesionálna. Hodnotil by som ich 8 z 10. Jeden bod dole za toalety a jeden za nemožnosť platiť kartou (mali poruchu terminálu) čo nám trochu narobilo problémy. [upravil dne 11/11/09 pastorek] Citovat
pastorek Odesláno 11. listopad 2009 Odesláno 11. listopad 2009 Zastavili sme sa až po ceste späť a mali sme navigáciu takže žiadny problém. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.