Trundik Odesláno 11. prosinec 2007 Odesláno 11. prosinec 2007 Jak již vyplývá z názvu vlákna, jedná se o poslední Priglsraz v tomto roce. Uskuteční se jako již tradičně třetí čtvrtek v měsíci, t.j. 20. 12. 2007. Zahájení je v 17:30 na parkovišti u přístaviště Brněnské přehrady (Loc: 49°13'49.496"N, 16°31'2.679"E). Přesun do nedaleké Restaurace La Vie (Loc: 49°13'47.335"N, 16°31'11.835"E) dle počasí a nálady. P.S. - nějak mi to nechce vložit odkaz na mapy.cz, tak alespoň tímto způsobem: parkoviště: www.mapy.cz/#x=137935120@y=132933712@z=16@mm=FP@sa=s@st=s@ssq=Loc:%2049%C2%B013'49.496%22N,%2016%C2%B031'2.679%22E@sss=1@ssp=137931920_132928520_137941488_132936896 restaurace: www.mapy.cz/#x=137941088@y=132931695@z=16@mm=FP@sa=s@st=s@ssq=Loc:%2049%C2%B013'47.335%22N,%2016%C2%B031'11.835%22E@sss=1@ssp=137937688_132927208_137947368_132935640 [upravil dne 11/12/2007 Trundik] Citovat
Autoškolič Dodo Odesláno 11. prosinec 2007 Odesláno 11. prosinec 2007 ZDE je odkaz na mapy.cz Citovat
Bohouš Odesláno 11. prosinec 2007 Odesláno 11. prosinec 2007 Předem se omlouvám za , ale kdykoliv jedu metrem tak si vzpomenu na Brněnskou odnož, jelikož na reklamních plochách podél eskalátorů je reklama na nějakou hru , kde se nás pražáky snaží nachytat na to pro jakou věc používají brňáci slovo PRIGL.......:mrk:mrk To jen tak okrajem, že máte nevědomky upoutávku na mini srazy i v pražském metru Citovat
Neon Odesláno 11. prosinec 2007 Odesláno 11. prosinec 2007 Původně zaslal: Bohouš Předem se omlouvám za , ale kdykoliv jedu metrem tak si vzpomenu na Brněnskou odnož, jelikož na reklamních plochách podél eskalátorů je reklama na nějakou hru , kde se nás pražáky snaží nachytat na to pro jakou věc používají brňáci slovo PRIGL.......:mrk:mrk To jen tak okrajem, že máte nevědomky upoutávku na mini srazy i v pražském metru Tak tam připiš lihovkou termín konání 20.12 a třeba budou mít Brňáci rekordní účast, která překoná i loňský listopadový srazík ... Citovat
Zdeny Odesláno 11. prosinec 2007 Odesláno 11. prosinec 2007 Ahojte,zatím to vypadá,že budu moct.:mrkTak se těším!!!:superMějte se:super PS:akorát doufám,že se tam všichni z Prahy a Brna vlezeme... Citovat
janča205 Odesláno 11. prosinec 2007 Odesláno 11. prosinec 2007 Tak se mnou počítejte,ale dojedu až kolm 19:30:mrk Citovat
permonik7 Odesláno 12. prosinec 2007 Odesláno 12. prosinec 2007 Ja bych se rada prijela podivat, ale nechce se mi samotne. Kdyby se nekdo pridal...tak se mnou pocitejte na 100% Citovat
Escaper Odesláno 12. prosinec 2007 Odesláno 12. prosinec 2007 Ja se chystam na brnensky sraz uz dlouho, ze bych se pridal k permonikovi7 a konecne prijel... Uvidim jak se domluvime ale myslim ze prijedu. Citovat
permonik7 Odesláno 12. prosinec 2007 Odesláno 12. prosinec 2007 Původně zaslal: Escaper Ja se chystam na brnensky sraz uz dlouho, ze bych se pridal k permonikovi7 a konecne prijel... Uvidim jak se domluvime ale myslim ze prijedu. Jo, to neni problem. Pojedu po praci, kolem ctvrte. Jak ti to vyhovuje? Citovat
Escaper Odesláno 13. prosinec 2007 Odesláno 13. prosinec 2007 Permonik7: no to by mohlo byt doufam ze to stihnu Citovat
Trundik Odesláno 13. prosinec 2007 Autor Odesláno 13. prosinec 2007 Budeme se těšit na olomouckou sekci. Citovat
boltn 406 Odesláno 14. prosinec 2007 Odesláno 14. prosinec 2007 semnou a s Lenčou taky počitejte akorát já dojedu později má službu až do sedmi a Lenča uvidí jak se tam dopravi. Citovat
permonik7 Odesláno 14. prosinec 2007 Odesláno 14. prosinec 2007 Původně zaslal: Escaper Permonik7: no to by mohlo byt doufam ze to stihnu V pohode, kdyztak pockama pojedem pozdeji, to neni vubec problem;) Citovat
Escaper Odesláno 16. prosinec 2007 Odesláno 16. prosinec 2007 jo to stihnu, reknu ze delam jen dopoledne a bude Citovat
KIRRA Odesláno 18. prosinec 2007 Odesláno 18. prosinec 2007 Ahojky, tak hlasim ucat - ale az pozdeji...bo mame jeste firemni akcicku... Citovat
f3Rd@ Odesláno 19. prosinec 2007 Odesláno 19. prosinec 2007 Jelikoz jdu nakupovat darky, tak jestli nebudu moc unaveny, tak bych se rad ukazal!! Citovat
KoudaK Odesláno 20. prosinec 2007 Odesláno 20. prosinec 2007 Původně zaslal: KIRRA Ahojky, tak hlasim ucat - ale az pozdeji...bo mame jeste firemni akcicku... Skoro na každéj sraz nemůžeš protože máte firemní akci.. kde to děláš??:D:D:D:D:D:myslim Citovat
permonik7 Odesláno 20. prosinec 2007 Odesláno 20. prosinec 2007 Super sraz, dekuju vsem za skvelou atmosferu:super Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.