Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Adresa na stříbření parabol je:

František Nepokoj

U cihelny 603, 517 73 Opočno

mobil: 775 289 708

e-mail: veteran.moto@tiscali.cz

www.nepokoj.cz

Jo a málem bych zapomněl. Za parabolu 350,- Kč a rámeček

100,- Kč.

Stejně byste se mě na to všichni ptali :D:D

post-0-14109597402373_thumb.jpg

Odesláno

koupil jsem si i novy skla a tesil se, ze to dam scorpiu pod stromecek. Jinak svitivost 405 jsem zatim vyresil Osram SilverStar a poradnym serizenim svetel. A zacalo z toho byt trosku videt. Ale proti tem 6 kK xenonum se to neda srovnat.

Odesláno

Asi Vám zde taky ukážu, jak mi momentálně svítí Halogen "xenon" blue power 100W :-D :-D Jestli si tu někdo stěžuje na svítivost, tak teď teprv uvidí, co to je propálené paraboly :PpP

*Zítra to vyblejsknu, jestli ještě vůbec něco půjde vidět hehe.

Odesláno

to Čeněk: A jaký máš zkušenosti po pochromování? Svítí to lépe? A kolik dní to zabralo? Taky o tom přemýšlím,ale nemám náhradní světla :). A přední krycí sklo či plast je k parabole přilepenej? Nebo jak si ho sundal?

Odesláno
Původně zaslal: M.a.R.i

to Čeněk: A jaký máš zkušenosti po pochromování? Svítí to lépe? A kolik dní to zabralo? Taky o tom přemýšlím,ale nemám náhradní světla :). A přední krycí sklo či plast je k parabole přilepenej? Nebo jak si ho sundal?

Zatím nemohu posoudit zda to svítí lépe. Já mám na P405 zatím jen jednožárovkový světla. Ty H4+H1 jsem dostal zadarmo, jenomže jedno světlo bylo špatně sesazené, guma mezi sklem a plastem kousek vyčnívala a tím pádem netěsnila. Voda udělala své.

Jinak rozebrání je úplně v pohodě. Sklo drží pružné sponky, které se odcvaknou. Nejhorší pro mě bylo vyndání servomotorku pro naklápění paraboly. Je na bajonetovém závitu a drží ho západka z boku. :)

Odesláno

Mari pokud ti jde o to, že bys chtěl paraboly vyndat ze světel na autě, tak to není problém. Odděláš skla ze předu, zezadu motorek naklápění, parabola drží na dvou bodech, které musíš stlačit, třetí bod za parabolou je nacvaklý.

Pochromování trvalo i s poštou 10 dní......:papa

Jen jedna otázka ještě zbývá a to jak dlouho to vydrží...:myslim

[upravil dne 22.12.07 Čeněk]

  • O 2 týdny později...
Odesláno

2 Demo : Tak jak ty světla ? přemášlím, že bych to tam taky poslal ... ale nechci být více jak 10 dní bez auta a za půl roku to řešit zase :(

ps : Kde seženu ty xenony do P405 jak tady někod ukazoval ?:P

Odesláno

2 Sektor - svetla vypadaji docela dobre, podstatne lip sviti. Ja jsem teda dal i novy skla - ty puvodni byly docela opiskovany. Xenony jsem bral na www.aukro.cz od clovecka s nickem james510 - najdi si ho prodava a poskytuje zaruku, kterou resi (odesel mi ballast - muze se stat, vyreseno za 5 dni)

Odesláno

Omrknu to. Na kolik takové xenony vyjdou +- asi ? Na netu se jich povaluje spousta od 2700Kč přes 4500Kč průměr až po XX tis .... našel jsem jedny, které by mi známý případně předělal a do 405 by nasadit šly ... cena 3650 Kč komplet ( 6000k , 35W , ... ) , více o tom zatím nevím, tak bych byl rád o jakékoliv info o tom) jako výhody/nevýhody , jeslti to nějak řeší na technické , jestli to utáhne 60ka baterka apod. :myslim;) ono by pro mě ty +- 4000 kč byly lepší a teoreticky na furt pokud pomyslím, kolik stojí světla nová a jak dlouho případně zase vydrží + ta svítivost je přeci jen někde jinde (mám jen H4 a ty dálkáče mi přijdou slabé) :-/

Odesláno
Původně zaslal: Sektor

Omrknu to. Na kolik takové xenony vyjdou +- asi ? Na netu se jich povaluje spousta od 2700Kč přes 4500Kč průměr až po XX tis .... našel jsem jedny, které by mi známý případně předělal a do 405 by nasadit šly ... cena 3650 Kč komplet ( 6000k , 35W , ... ) , více o tom zatím nevím, tak bych byl rád o jakékoliv info o tom) jako výhody/nevýhody , jeslti to nějak řeší na technické , jestli to utáhne 60ka baterka apod. :myslim;) ono by pro mě ty +- 4000 kč byly lepší a teoreticky na furt pokud pomyslím, kolik stojí světla nová a jak dlouho případně zase vydrží + ta svítivost je přeci jen někde jinde (mám jen H4 a ty dálkáče mi přijdou slabé) :-/

no nevím jak je to přesně na technické ale někde sem čet že xenony musí mět aoutomatický naklápění a vyrovnávání tak nevím jestli je to vše OK podle legislativi:myslim

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...