Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Renault Scénic - 1.6 16 V - Vaše názory


Hadra

Recommended Posts

Když jsem scháněl auto tak mi Scenika cpali v jednom bazaru, udělali by mě i pěknou cenu, ale odradilo mě několik věcí, Volant jako v autobusu, možná by se dalo zvyknout, kolíbalo a naklánělo se to v zatáčkách jako kachna, a zárověn to byla koza skákavá, nastupování moc nahoru, prostě vysoký auto. Picasso bych řekl že je nižší a asi i pohodlnější. Nakonec jsem koupl to co mám a jsem dá se říct spokojenej;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máme doma Scénica r.v. 2003, 100koňový dCi..., Najeto 105tis. km. Auto jsme kupovali v čr nový. Nechal nás stát jen jednou, když odešla na smrt baterka (zastavili jsme u krámu šli nakoupit a už neodjeli... táhla ho mamky 205ka, docela funny pohled). Kromě věcí jako jsou díly na přední nápravě (čepy), tak odešli zadní tlumiče (cca 90tis. km). Jinak žádný zásadní průsery. Spíš maličkosti... tekoucí vzpěry 5. dveří, líně se navíjející pásy, kvílící zámek nádrže. Dílenský zpracování interiéru je spíš horší, ale zatím ani tolik nevrže.

A co se jízdních vlastností týče, je to autobus, ale dá se na to zvyknout... Sice má člověk pocit, že se to při ostřejším průjezdu lehne na bok, ale drží...a co vím, tak losím testem projel. Výborný jsou brzdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se zas ten Sitrén moc nelíbí, jak zvenku, tak zevnitř....to mi Renault přijde hezčí. Asi ho zajdu někde do Áček projet ( a obrním - a hlavně ustojím to jejich vnucování ) a uvidím jak mi padne do ruky. Jako druhej aspirant je pořád čtverka golf, ale ten je zas menší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svagor mal Scenica.Jazdili sme snim do anglicka a spät.Na ceste sme sa striedali.Islo sa mi nanom dobre.Je dost velke,rodinne auto.A musim povedat,ze aj dost bezpecne.Lebo neskôr mu jeden idiot nedal prednost a narazil donho v plnej rychlosti do laveho predneho kolesa.Dost vydrzalo.Na rozdiel od tamteho kde vodica museli vystrihavat.Ale co stoho ,ked zevraj na aute bola skoda taka draha,ako auto cele nove, auto zosrotovali.Hodil by som fotky toho auta,ale neviem jak.Bol to rocnik 2006

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...