Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Cauky.Poradite me pls kde sezenu mracitka na moji 406ku?Konkretne mam namysli tyhle ktere sem dal do prilohy, ale pokud vite kde koupim jine, tak pls poradte dikass:roker

post-0-14109597281358_thumb.jpg

Odesláno

ja si myslim,za 406 je zamracena sama od sebe dost i kdyz ty mracitka nejsou spatny jen bych tam nemusel bejt ten kousek dolu podel masky...

Odesláno

No ten kousek dolu se me prave libi :D....nevis kde bych nejaky mracitka sehnal, marne patram...pls helpnete nekdo, chci si je koupit pod stromecek, uz moc casu nezbejva :D

Odesláno

Teda taky si myslim, ze 406 uz je dostatecne zamracena uz od vyroby. Je to jedna z veci ktera se mi na ni velice libi. (Btw jeste znacka v narazniku uz od vyroby. To ma malo ktery auto co vim.) Jinak souhlas s oni, na tech mracitkach se mi nelibi to dolu co vede podle mrizky kapoty. Koukal jsem na ten cenik jak hodil Beda, a zase tak drahy to nemaj bych rekl.

Odesláno
Původně zaslal: kukikuk

No oni to v ceniku nikde napsany nemaj, jestli tam ty mracitka vubec prodavaj, si mysli ze ta prodavaj jen cele serie plastu nebo nevim ;o(

ty už taky nevíš čím bysto auto ještě víc přeplácal co.:myslim:bojim

Odesláno

Pe.Tr- jak preplacal, neblazni ;o) davam si an to jen, to co se me bude libit ;o), nic co by se me nelibilo bych tam prece nedaval, asi mame jinej vkus ;o)

Ty uz koukas spis po rodinejch autech za to ja se vyzivam ve svojy 406ce :D

Odesláno

Béďa-Neboj se, sem dost vzdelany, na to abych vedel k cemu slouzi m ail, ale na muj dotaz neodpovedeli, tak sem to dal i sem, aby me pripadne enkdo poradil kde je sezenu, treba i levneji, nebo jiny typ :roker

Odesláno

najdi si ve svym okoli nekoho kdo dela s laminatem, mel by to bezproblemu udelat..:roker

ale je mi divny ze ti nikdo neodepsal, kdysi sem pres ne neco taky resil a v pohode..

Odesláno

for jakub106GTI -DIk, ale ty sme taky nasel a myslim si ze nejsou na 406 ale 306, pac sem mel 306ku a mel sem tam i takovyhle presne stejny mracidla, a je me divne ze by to pasovalo na 406 to rozhodne ne ;o(

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...