Přejít na obsah
Guest **Majk**

klepání při zatačení jak do prava tak i doleva p205

Recommended Posts

Guest **Majk**

Zdravim včera sem dal přezouvat gumy na zimáky. Když sem jel do servisu auto jelo v pohodě ani náznak žádného klepání. vservisu mi navíc měnili olej a ty gumy. Po najetí na silnici se nic nedělo až po projetí první zatáčky v levo mi to začlo tlouct, ale po vyrovnání kol zase klidná jízda a tlouklo to i když se vyřadil a chcípnul auto. MYslel se že by to mohla být poloosa. Dnes ráno mi to začlo dělat i doprava. :grrMám p205 Nevíte nikdo co s tim je? Napadli mi taky ložiska:myslim

[upravil dne 7.11.2007 **Majk**]

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
Původně zaslal: **Majk**

jo díky za info dotáhnul sem to a je to v poho:D

Za to by někdo v tom servisu zasloužil rozbít hubu.

No já sám bych do toho servisu víckrát nešel a udělal bych jim "skvělou reklamu" po všech svých známých.

Mohl bys snad napsat o kterej servis se jedná aby se mu všichni zdaleka vyhnuli.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Původně zaslal: Mišak

ZA kola si zodpovídá každý sám.Měl si to před odjezdem zkontrolovat a popřípadě si je přetahnout.:mrk

Ale ruku na srdce kdo to děla že?

To jako myslíš vážně? Že si dám přezout auto a budu kotrolovat dotažení kol? Jo, že si po pár kilometrech přetáhnu, to nás kdysi v autoškole učili, a i jsem to občas dělal, ale kontrolovat po nich přetažení? To už si rovnou můžu měnit sám. No, já to taky dělám sám, ale v servisu je to rychlejší a pohodlnější.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku