Přejít na obsah
KoNG

brzdový spínač

Recommended Posts

Ahoj

Jde u 206 štělovat brzdový spínač ? Jde mi o to že spíná světla až když opravdu fest zamáčku brzdový pedál což je bohužel nedostatečné jelikož bych takto nikdy v reálu nebrzdil maximálně při nějaké krizové situaci :)

Díval jsme se ale nijak regulovat zřejmě nejde :( má s tím někdo zkušenost ?

[upravil dne 6.11.2007 KoNG]

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

U 206 tam je plastový spínač.Zkus se podívat pod palubku k tomu spínači a domáčknout ho zpět na své místo.Může se stát, že tím šlapáním na pedál a následným vracením se trošku posunul.A nebo u něho máš již vymačkané resp.opálené kontakty, takže časem přestane fungovat.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Původně zaslal: MartinR

U 206 tam je plastový spínač.Zkus se podívat pod palubku k tomu spínači a domáčknout ho zpět na své místo.Může se stát, že tím šlapáním na pedál a následným vracením se trošku posunul.A nebo u něho máš již vymačkané resp.opálené kontakty, takže časem přestane fungovat.

Právě že byl nedávno měněný v Peugeotu :o Domáčknutý je dost ;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já si ho měnil sám za původní, který byl ještě originál z výroby a chodí to naprosto normálně bez problémů.Nový spínač stojí cca 100Kč a výměna je tak na 1minutu včetně vytažení a vrácením konektorů k němu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

asi to tak udělám a nebo reklamuji opravu ? :D ikdyž otraovovat se s těm bl... v Artcomu se mi fakt nechce

Zítra na to kouknu a vypíši si potřebné čísl opro koupení v Peugeotu :super

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Původně zaslal: KoNG

asi to tak udělám a nebo reklamuji opravu ? :D ikdyž otraovovat se s těm bl... v Artcomu se mi fakt nechce

Zítra na to kouknu a vypíši si potřebné čísl opro koupení v Peugeotu :super

no reklamovat opravu snad ani ne. Ja to řeším tak , že posadím technika do auta s autem zády k výloze , našlapu mu to, aby byl tvrdý pedál a potom mu řeknu,. jak se mu líbí ty brzdový světla. Nejlepší je vlastní zkušenost. Jen mě zaráží , kam jde spolehlivost. Mám 20 let starý auta a kde je zrzdovej spínač nevím, pokud se dotknu pedálu, světla svítí.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

U mé původní 205 jsem to taky nevědel.

To KoNG:Jinak v Peugeotu ho nekupuj.Kup ho třeba v Autobenexu.Bude to ten samý,Také značkový díl od stejného výrobce, ale nezabalený v obalu od Peugeotu a hlavně!Bude za polovinu ceny v Peugeotu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

U mé původní 205 jsem to taky nevědel.

To KoNG:Jinak v Peugeotu ho nekupuj.Kup ho třeba v Autobenexu.Bude to ten samý,Také značkový díl od stejného výrobce, ale nezabalený v obalu od Peugeotu a hlavně!Bude za polovinu ceny v Peugeotu.

Co jsem se dival na autokelly tam ho nemají je tam jakýsi speciální tuším 5 vodičů :o

http://obchod.autobenex.cz/obrazekt/101/17217.jpg

tento to není

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

no zřejmě bude nejlepší nastavení vyhnout plech kde je snímač uchycen a na snímači jde pak ten koncový čudlík kterej se dotýká brzdového pedálu nastavovat - vatažením :)

[upravil dne 7.11.2007 KoNG]

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jak to tak čtu, tak to začalo zlobit po výměně v Artcomu. Asi tam dali jiný typ s jinou stavební délkou.

Takže - není třeba nadávat na Peugeoty a jejich brzdové spínače, ale na lidi.

Neohybej to (nenič si vlastní auto), dej tam ten co tam patří a najdi si lepší servis.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Je tam dvoukontaktový.

JJ dalo se to čekat u neMUX verze

pořešil jsme to tak že jsem porovnal ten plech byl nějaký pruhnutý nevím či umyslně nebo to nějakej tut v servise ohnul když ten spínač měnily. A seřídil tim vytahovacím kolíčkem a je klid :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku