Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Dnes sem byl na urade a ptal sem se na dopsani jineho rozmeru disku. Poradili me at zavolam do Peugeot Praha . Doufam, ze to nekomu pomuze ;)

tel: 244118847

adresa: Na Strží

140 00 PRAHA 4

[upravil dne 31.10.2007 Hasis]

Odesláno

já shodou okolností včera řešil dopsání 15" AL kol origo peugeot do TP v Artcom Group, s větší arogancí jsem se nesetkal. Technik mě řekl ať na to zapomenu že mi nedá ani Typový list a ani mi to prý neschválí prý to není možná na 1.4 HDI. Fakt ubožák ! co dodat jsem moh lmít krásný 15" origo kola (rok 2006 verze quicksilver) a tak budu mít ho... :grr

Odesláno
Původně zaslal: Pe.Tr

věřmi že 225/50 R16 v techničaku fakt nemam a netrapi mě to:D:D:D:papa

jee takový bych si jednou přál na svoji 406..se k tomu auti hodí..:aut:D

[upravil dne 31.10.2007 Reff21]

Odesláno

To KoNG: Co ti do TP zapíšou nebo nenapíšou rozhodně nerozhoduje nějaky frája ikdyž je z autoriz. servisu. Rozhoduje Peugeot Praha!!! Mi taky tvrdili že to neschvali a schvalili... A než sem jim vysvětlil co vlastně po nich chcu... Není nic horší než potkat aroganta a ještě k tomu blbce.. :nevim

Odesláno

tak vlastně netuším , o čem tahle diskuse je. Kdo si co dá na osu je jeho věc, kdo chce legál , musí přes PEUGEOT PRAGA a kdo na to sere můlže být arogatnt popelář, frajírek z pekárny i ňouma od popelářů , ne ?

Odesláno

ja se uz kdysi ptal u Peugeota v HB na zapsani vetsich kol do TP a bylo mi receno ze podle VINu vyplni formular a poslou do Prahy, ja ze zaplatim cca 800Kc a to ani nevim jestli mi to zapisou nebo nee.. moc se mi to nezdalo tak sem to zatim neresil..

Odesláno

Stejně si každej udělá co chce a dá si tam jakej rozměr tam chce. Ať to má v papírech nebo ne. Můj názor. Na stk to přehodí na zimáky a je to.:super

[upravil dne 1.11.2007 BoneDaddy]

Odesláno
Původně zaslal: kobra

tak vlastně netuším , o čem tahle diskuse je. Kdo si co dá na osu je jeho věc, kdo chce legál , musí přes PEUGEOT PRAGA a kdo na to sere můlže být arogatnt popelář, frajírek z pekárny i ňouma od popelářů , ne ?

To asi ne, když musí dělat v Peugeot. Jedině že by jsi myslel jeho předchozí povolání.

Odesláno
Původně zaslal: r.dasylva

500Kč když je z Prahy kladná odpověď, 0Kč když to neschválí. Peugeot AutoTichý ostrava

tohle prave vim taky, kazdej koncesionar si to dela trosku jinak..:roll

Odesláno

no jo ja bych to neresil. Jenze mam strach s toho, ze se nekdy vybouram nebo neco podobneho a neuzna me to pojistka, kvuli tomu, ze ten rozmer kol nemam v TP

Odesláno
Původně zaslal: Hasis

no jo ja bych to neresil. Jenze mam strach s toho, ze se nekdy vybouram nebo neco podobneho a neuzna me to pojistka, kvuli tomu, ze ten rozmer kol nemam v TP

Přesně to se bojím i já a co jsme tak slyšel tak se po tom docela jde :(

Odesláno

tak sem tam dneska volal. Zeptali se me na vin cislo, podivali se na rozmery rekli me co tam mam a rekli, ze jeste povoleny je 185/50/15 a ptali se me odkat sem. Rekl sem Novy Jicin u Ostravy. Tak me rekli at si zajdu do Auto Tichy Ostrava(asi nejaky P servis) a zajedu s autem a ofocenym technicakem a pak, ze bla bla bla oni me neco daj nebo ja jim, pak to poslu do praglu a oni to vyridej a pridaji rozmer. To vse. :wink:

[upravil dne 1.11.2007 Hasis]

Odesláno
Původně zaslal: KoNG

Původně zaslal: Hasis

no jo ja bych to neresil. Jenze mam strach s toho, ze se nekdy vybouram nebo neco podobneho a neuzna me to pojistka, kvuli tomu, ze ten rozmer kol nemam v TP

Přesně to se bojím i já a co jsme tak slyšel tak se po tom docela jde :(

jasně že jde. Pojišťovna vždy využije všechny argumenty, proč nezaplatit. Šetří se přece všude, tatíček klaus nám od roku 1989 cpe do hlav tržní ekonomiku, tak se prostě šetří :myslim:myslim

Odesláno
Původně zaslal: Hasis

tak sem tam dneska volal. Zeptali se me na vin cislo, podivali se na rozmery rekli me co tam mam a rekli, ze jeste povoleny je 185/50/15 a ptali se me odkat sem. Rekl sem Novy Jicin u Ostravy. Tak me rekli at si zajdu do Auto Tichy Ostrava(asi nejaky P servis) a zajedu s autem a ofocenym technicakem a pak, ze bla bla bla oni me neco daj nebo ja jim, pak to poslu do praglu a oni to vyridej a pridaji rozmer. To vse. :wink:

[upravil dne 1.11.2007 Hasis]

no tak to blahopřeji :) já to zkusím zítra dneska jsme se k tomu nedostal

Odesláno

tak přesně co jsme předpokládal pouze 185/65/R14 nebo 175/65/R14 takže búdu muset jít cestou menšího odporu a koupit jiná kola a vzít to přes Typový list :roll

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...