Escaper Odesláno 28. říjen 2007 Odesláno 28. říjen 2007 Mam takovej problemek. Jdyz nastartuju studene auto rak bez problemu naskoci a otacky se drzi tesne pod 1tis. vyjedu z garaze, zastavim, vyradim ze jdu zavrit vrata a uz jsou otacky na 2tis. Jedu a cca po jednom kilometru otacky zase klesnou na normalni vilnobeh. Potom kdykoli pres den nastartuju je vse v poradku, ba naopak nekdy je volnobeh az moc nizky. Co by to mohlo delat? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.