Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výměna palubky aneb už NIKDY !!!


Recommended Posts

  • O 1 rok později...
Odesláno

Pro ty, kdo mají rádi komiksy, a vyhledali si Hicsův článeček o výměně palubky, určitě muselo být zklamáním, že místo původních fotek už má Hics v profilu jiné. Ale protože díky Gotrekovi se naskytla možnost umístit fotky na jeho web, můžete se nyní znovu pokochat fotkami z té výměny...

hics_palubka1.jpg

hics_palubka2.jpg

hics_palubka3.jpg

hics_palubka4.jpg

hics_palubka5.jpg

hics_palubka6.jpg

hics_palubka7.jpg

hics_palubka8.jpg

hics_palubka9.jpg

hics_palubka10.jpg

hics_palubka11.jpg

hics_palubka12.jpg

Odesláno

No, vzhledem k tomu, že já jsem se nalézal na opačné straně fo?áku, tak to v těch červených montérkách bude mr. Hics osobně :)

Můžeme jej ale vidět i v podstatně drsnějších situacích - např. Hics ničitel:

hics_nicitel.jpg

Odesláno

moc pěkný...

každopádně můžu potvrdit, že předělání budíků není na víkend, hlavně když se nedá nikde sehnat šablona budíků 605

já už na tom dělám snad 3 měsíce a pořád není a není čas to dodělat, tak jezdím s rozdělanou palubkou :(

  • O 1 měsíc později...
Odesláno

No jo, Hicsovi se furt něco nelíbí :) Jo, bylo to kvůli barvě. Samozřejmě nezůstalo jen u palubky, změnily se i sedačky (z původního světle hnědého hadru na šedý mikroplyš), dtto tapecíry dveří, dodělaly se zadní okna na elektriku... Jen koberec zůstal světlý, na ten nějak nebyly síly a nálada. A pár plastů se bude ještě řešit, a asi ještě stropnice. Jinak poslední hitovka je dodělání airbagu řidiče ;)

Odesláno

Airbag? To už pak ani nebude 405ka:)

K tý zlatý barvě na jeho autě se podle mě víc hodí hnědá barva interiéru. No ale když dodělával elektrická zadní okna, tak se určitě líp sháněl černý tapecírung bez kliček do zadních dveří než hnědý, že?:)

Odesláno

Ten volant s airbagem a předepínače jsou pochopitelně taky ze 405 - dával se v posledních letech výroby na přání. Nic se neshánělo, to tu prostě bylo... ;) Jinak, mně se taky víc líbí ten šedočerný vnitřek, bez ohledu na barvu auta.

Odesláno

Člověče, Ty máš taky všechno:) A přitom nejsi \"skladiště\":D

Jojo, černá má něco do sebe, třeba na ní není vidět každá špína, což je praktické...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...