Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tachometr


Medvidek

Recommended Posts

Já to proměřit taky neumím (možná by tam byl větší odpor, ale otázka co to udělá pod zátěží, nevím). Já jsem prostě propájel kontakty na zkoušku a začalo to fungovat. V tom cínu bylo vidět takové kolečko jako kdyby trochu vyvyklané.

Normálně to propájej a uvidíš, buď to pojede nebo koupíš nové. Otáčkoměr z tohoto čidla pochopitelně signál nebere, takže to že Ti nejde tachometr s počítadlem a otáčkoměr jo je celkem normálka.

Jinak já nemám ani otáčkoměr, takže když jsem chtěl zjistit rychlost kterou jedu, musel jsem odměřit čas mezi patníky, vydělit vzdálenost časem, převést na km/hod a to vše v reálném čase...:D:D:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Burisek

Mno moje zkušenost je taková,že pokud ti to počítá kilometry,tak čidlo v rozvodovce je dobrý, ( můj problém ),holt mám špatnej celej tachometr,jo a měnil jsem ještě elektronickou jednotku na převod signálu,ta mi taky nešla !

jemu ale pocitadlo km taky nejde, takze chyba bude v tom cidle, nebo v osoupanych ozubenych koleckach nahonu toho cidla popr kolecka v tom domecku na diferencialu.

prevadec rychlosti ma pouze 2.1TD, benzinaky ani 1.9Td ho nemaji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

tak zase sa vraciam s5 ktejto teme, lebo som mal konecne cas zas a znovu vybrat to cidlo, ale nic sa nemykalo, ale aj tak som ho prepajkoval a nic. ono ta kotuha aj tak vyzerala byt vporiadku. takze v tom by to nemalo byt... este som potom skusil premerat tie tri kabliky co idu do toho cidla a jedencerveny a zlty boli ok, ale pri tom druhom skusacka ani nemrkla, ale zase moznoze nevedie do budikov,ale niekde inde. Ferry pisal este nieco o domecku a osoupanon kolecku dif., ako by som zistil, ze je zavada tam? PS. vyriesil to uz niekto? (medvidek, suno)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...