Vvitty Odesláno 30. říjen 2003 Odesláno 30. říjen 2003 pri priprave na zimu jsem si rikal ze opravim mrizku co je v palubce nad radiem a vypadla mi takova plastova podlozka v ktere je ten bazmek uchyceny. A hadejte, kam se asi zakutalela? Nevali se to nekomu doma? Citovat
Medvěd Odesláno 31. říjen 2003 Odesláno 31. říjen 2003 Zkus zavolat na tel. 603932712, ptej se na Michala Vorla - je to můj kámoš, u kterého na dvoře byla donedávna 309 jeho kamaráda z Prahy (bohužel v Plzni u TESCA dostala ránu z boku a byla z ní totálka). Nedávno jí kluci rozebírali a tak je tu možnost, že tu palubku odvezli do Prahy - tak to zkus a držím palce. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.