chotemicak Odesláno 27. říjen 2007 Odesláno 27. říjen 2007 Je mi to velice líto ale na tento sraz bohužel nedorazím. Je toho teď nějak moc. Dělám s tatíkem na stavbě tak se to před zimou nějak nestíhá. Takže se omlouvám a přeju ať Vám vyjde počasí. :papa:papa Citovat
OK406 Odesláno 27. říjen 2007 Autor Odesláno 27. říjen 2007 Původně zaslal: chotemicak Je mi to velice líto ale na tento sraz bohužel nedorazím. Je toho teď nějak moc. Dělám s tatíkem na stavbě tak se to před zimou nějak nestíhá. Takže se omlouvám a přeju ať Vám vyjde počasí. :papa:papa Dík a někdy příště na dalším minisrazu;) Citovat
stalmik Odesláno 27. říjen 2007 Odesláno 27. říjen 2007 já bohužel musím navázat.. Skolila mě nějaká viróza či co a mam horečku plus mraky nových úkolů.. Hrozně jsem se na sraz těšil! A nakonec to dopadlo takhle.. No nic doufám že se vám srázek povedl a OK406 neboj nic přijedu tě navštívit co nevidět Citovat
Maverick Odesláno 27. říjen 2007 Odesláno 27. říjen 2007 Tak sraz byl vážně SUPER:super Doufám že to brzo zopakujem. Ten nápad s letištěm v Bechyni neměl chybu. Myslim že jsme se tam všichni vyblbli dost a dost:D:D:D Díky Oldovi a všem zůčastněným za super den;) Už se těším na fotečky:mrk Citovat
stalmik Odesláno 27. říjen 2007 Odesláno 27. říjen 2007 Původně zaslal: Mefisto86 Tak sraz byl vážně SUPER:super Doufám že to brzo zopakujem. Ten nápad s letištěm v Bechyni neměl chybu. Myslim že jsme se tam všichni vyblbli dost a dost:D:D:D Díky Oldovi a všem zůčastněným za super den;) Už se těším na fotečky:mrk Ach jo a já o to přišel.. proč zrovna mě musí být blbě když je sraz.. Citovat
mares Odesláno 27. říjen 2007 Odesláno 27. říjen 2007 Původně zaslal: Mefisto86 Tak sraz byl vážně SUPER:super Doufám že to brzo zopakujem. Ten nápad s letištěm v Bechyni neměl chybu. Myslim že jsme se tam všichni vyblbli dost a dost:D:D:D Díky Oldovi a všem zůčastněným za super den;) Už se těším na fotečky:mrk Díky Okáčkovi :potleskza příjemný den.Ten nápad s letištěm neměl chybu :superaž na to, že jsem měl zimní obutí.Příště na letních to bude jiný slalom, ale to až na jaře. Citovat
OK406 Odesláno 27. říjen 2007 Autor Odesláno 27. říjen 2007 Tak už je za námi 3.minisraz P-C. Po skoro 30 min. čekání na účastníky minisrazu a následné diskuze, jsme se rozjeli k benzinové stanici, kde M.a.R.i doplnil zásoby plynu a Mareš naftu. Odtud jsme jeli na známé letiště, kde jsme něco přes hodinu mluvili o svých vozidlech a koukali na motory. Po té jsme se domluvili, že před slalomem a další činností na ploše, si zahřejeme motory. Proto jsme se vydali na menší spanilou jízdu. Během jízdy, padl návrh, bechyňské vojenské letiště. Proto jsme vyrazili necelých 10 km od Týna nad Vltavou na letiště. Cesta uběhla bez problémů. Po příjezdu na letiště, byli všichni udiveni rozlohou a plochou, kterou jsme měli pouze mi k dispozici. Na plochu jsme si z ojetých pneumatik postavili asi 200 m dlouhý slalom. Ale nejdříve jsme udělali všichni exkurzi k voj.hangárům, kde jsme pořídili několik fotek. Po pokochání se vojenským leteckým prostorem, jsme si dali slalom na čas a okruh na čas. Vhledem k velikosti plochy, rychlost přes 200km/h nebyl problém, ale nikdo z nás toho myslím nevyužil. Velký hendikep zaznamenal mareš, který litoval, že přezul na zimní pneu. Naopak pražáky reprezentující Mefisto86 si se svojí 405 zasmykoval a dělal hodiny. Což se mu evidentně líbilo. Uvidíme v zimě, co na to řekne. A taky nemec.cb vyzkoušel u své 307 automat.sport řazení. Kousek od dráhy, byla siláž, kde Mefisto86 smykoval jako na ledu. Škoda, že nemohl přijet se svojí 405 Mi16. Vzhledem k možnostem plochy, by zajisté plně využil možnosti vozidla. Ale to si myslím, že využili všichni a to zcela na bezpečném místě. Bylo nafoceno přes sto fotek, které budou dány do galerie + byli natočeni videa (nevím, jak je sem umístit). Počasí nám přálo, takže se 3.minisraz spojil u s kulturně poznávací složkou o minulosti našeho letectví a návštěvou krytu. Takže jsme navštívili místa, kam se dříve nebylo možno dostat a i ted je to problém. Závěrem chci všem poděkovat za účast a věřím, že se jim 3.minisraz líbil a v pořádku dojeli domů. Pokud budu moci, tak uspořádám 4.minisraz. Ještě jednou všem děkuji. :potlesk:potlesk:super:super:super:super:papa:papa:papa:papa:papa:papa Citovat
mares Odesláno 27. říjen 2007 Odesláno 27. říjen 2007 Původně zaslal: OK406 Tak už je za námi 3.minisraz P-C. Po skoro 30 min. čekání na účastníky minisrazu a následné diskuze, jsme se rozjeli k benzinové stanici, kde M.a.R.i doplnil zásoby plynu a Mareš naftu. Odtud jsme jeli na známé letiště, kde jsme něco přes hodinu mluvili o svých vozidlech a koukali na motory. Po té jsme se domluvili, že před slalomem a další činností na ploše, si zahřejeme motory. Proto jsme se vydali na menší spanilou jízdu. Během jízdy, padl návrh, bechyňské vojenské letiště. Proto jsme vyrazili necelých 10 km od Týna nad Vltavou na letiště. Cesta uběhla bez problémů. Po příjezdu na letiště, byli všichni udiveni rozlohou a plochou, kterou jsme měli pouze mi k dispozici. Na plochu jsme si z ojetých pneumatik postavili asi 200 m dlouhý slalom. Ale nejdříve jsme udělali všichni exkurzi k voj.hangárům, kde jsme pořídili několik fotek. Po pokochání se vojenským leteckým prostorem, jsme si dali slalom na čas a okruh na čas. Vhledem k velikosti plochy, rychlost přes 200km/h nebyl problém, ale nikdo z nás toho myslím nevyužil. Velký hendikep zaznamenal mareš, který litoval, že přezul na zimní pneu. Naopak pražáky reprezentující Mefisto86 si se svojí 405 zasmykoval a dělal hodiny. Což se mu evidentně líbilo. Uvidíme v zimě, co na to řekne. A taky nemec.cb vyzkoušel u své 307 automat.sport řazení. Kousek od dráhy, byla siláž, kde Mefisto86 smykoval jako na ledu. Škoda, že nemohl přijet se svojí 405 Mi16. Vzhledem k možnostem plochy, by zajisté plně využil možnosti vozidla. Ale to si myslím, že využili všichni a to zcela na bezpečném místě. Bylo nafoceno přes sto fotek, které budou dány do galerie + byli natočeni videa (nevím, jak je sem umístit). Počasí nám přálo, takže se 3.minisraz spojil u s kulturně poznávací složkou o minulosti našeho letectví a návštěvou krytu. Takže jsme navštívili místa, kam se dříve nebylo možno dostat a i ted je to problém. Závěrem chci všem poděkovat za účast a věřím, že se jim 3.minisraz líbil a v pořádku dojeli domů. Pokud budu moci, tak uspořádám 4.minisraz. Ještě jednou všem děkuji. :potlesk:potlesk:super:super:super:super:papa:papa:papa:papa:papa:papa Výše uvedené shrnutí události je v pořádku až na předposlední větu. Oldo:myslim, 4.minisraz musíš uspořádat. Citovat
Go-Zila-Go Odesláno 27. říjen 2007 Odesláno 27. říjen 2007 vau tak to vam mam čo zavydiet pekne využity sobotnajšok // ja u cirkularce a dreva // tot muj dnešni zažitek:roll:roll:roll:roll Citovat
nemec.cb Odesláno 27. říjen 2007 Odesláno 27. říjen 2007 jj sraz byl supr díky OLDO .Už se těším na další. Jsem zvědav na fotky a na videa. Citovat
OK406 Odesláno 27. říjen 2007 Autor Odesláno 27. říjen 2007 Účastníci: Jméno (nick) + spolujezdec Vozidlo typ, motor, barva, výkon, rok výroby OK 406 + 1 406, 2.0i 16V SV, tm. šedá met., 97,4kW, r. v. 1996, sedan mares 307, 1.6 HDi, stříbrná, 66kW, r. v. 2005, break Mefisto86 405, 1.6i GL, šedomodrá, 65kW, r. v. 1993, sedan nemec.cb + 1 307, 1.6i 16V , automat, modrá, 80kW, r. v. 2005, SW M.a.R.i 405, 1.9i SRi, stříbrná met., 89kW, r. v. 1993, sedan [upravil dne 27/10/07 OK406] Citovat
OK406 Odesláno 27. říjen 2007 Autor Odesláno 27. říjen 2007 Výsledková listina: slalom na čas, rychlostní okruh Citovat
Pe.Tr Odesláno 27. říjen 2007 Odesláno 27. říjen 2007 Původně zaslal: OK406 Účastníci: Jméno (nick) + spolujezdec Vozidlo typ, motor, barva, výkon, rok výroby OK 406 + 1 406, 2.0i 16V SV, tm. šedá met., 97,4kW, r. v. 1996, sedan mares 307, 1.6 HDi, stříbrná, 66kW, r. v. 2005, break Mefisto86 406, 1.6i GL, šedomodrá, 65kW, r. v. 1993, sedan nemec.cb + 1 307, 1.6i 16V , automat, modrá, 80kW, r. v. 2005, SW M.a.R.i 405, 1.9i SRi, stříbrná met., 89kW, r. v. 1993, sedan [upravil dne 27/10/07 OK406] Mef ma 405 ne? Citovat
OK406 Odesláno 27. říjen 2007 Autor Odesláno 27. říjen 2007 Původně zaslal: Pe.Tr Původně zaslal: OK406 Účastníci: Jméno (nick) + spolujezdec Vozidlo typ, motor, barva, výkon, rok výroby OK 406 + 1 406, 2.0i 16V SV, tm. šedá met., 97,4kW, r. v. 1996, sedan mares 307, 1.6 HDi, stříbrná, 66kW, r. v. 2005, break Mefisto86 406, 1.6i GL, šedomodrá, 65kW, r. v. 1993, sedan nemec.cb + 1 307, 1.6i 16V , automat, modrá, 80kW, r. v. 2005, SW M.a.R.i 405, 1.9i SRi, stříbrná met., 89kW, r. v. 1993, sedan [upravil dne 27/10/07 OK406] Mef ma 405 ne? Opraveno:) Citovat
OK406 Odesláno 27. říjen 2007 Autor Odesláno 27. říjen 2007 Děkuji. Fotky jsem odeslal adminovi. Takže ted záleží jen a jen na něm, kdy a jestli tam dá všechny:) Citovat
OK406 Odesláno 27. říjen 2007 Autor Odesláno 27. říjen 2007 Neví někdo, jak dostat videa na fórum??? Citovat
OK406 Odesláno 27. říjen 2007 Autor Odesláno 27. říjen 2007 A zde majitele miláčků značky Peugeot pře hangárem: Citovat
OK406 Odesláno 27. říjen 2007 Autor Odesláno 27. říjen 2007 Kde dřív se proháněli MIGi 21, se dnes proháněli Peugeoti. Mefisto86: tady se můžeš ,,vydovádět" bezpečně s Mi16;) [upravil dne 27/10/07 OK406] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.