MatrixChose Odesláno 5. říjen 2007 Odesláno 5. říjen 2007 Může mi někdo doporuručit nějaký "lepší" svíčky než jsou doporučené? Díky Citovat
Alek Odesláno 5. říjen 2007 Odesláno 5. říjen 2007 Eqyem...doporučili a namontovali v jednom autor. servise AutoFrance...zatím spokojenost...cca 1200Kč sada 4x svíčka [upravil dne 5/10/07 Alek] Citovat
MatrixChose Odesláno 5. říjen 2007 Autor Odesláno 5. říjen 2007 To zní dobre a nejaky objednaci cislo? Citovat
Guest Scratch Odesláno 5. říjen 2007 Odesláno 5. říjen 2007 NGK, DENSO, Champion, resi se to v diskuzi tunning, precti vlakna Citovat
Burisek Odesláno 5. říjen 2007 Odesláno 5. říjen 2007 dal jsem žhavičky Denso a zatím dobrý,uvidíme v zimě jo a cena 840 kč za 4 ks [upravil dne 5/10/07 Burisek] Citovat
Dundee Odesláno 5. říjen 2007 Odesláno 5. říjen 2007 Já mám už skoro dva roky žhavky Bosch, cena necelých 1200,-/4 ks;) Citovat
jozefsv Odesláno 5. říjen 2007 Odesláno 5. říjen 2007 Původně zaslal: Scratch NGK, DENSO, Champion, resi se to v diskuzi tunning, precti vlakna oni chlapi myslia asi na diesel Citovat
MatrixChose Odesláno 5. říjen 2007 Autor Odesláno 5. říjen 2007 Původně zaslal: jozefsv Původně zaslal: Scratch NGK, DENSO, Champion, resi se to v diskuzi tunning, precti vlakna oni chlapi myslia asi na diesel No pokud vim, tak zhavici jsou jenom na diesla. Jiny me tak nejak moc nezajimaj Citovat
jozefsv Odesláno 5. říjen 2007 Odesláno 5. říjen 2007 Původně zaslal: MatrixChose Původně zaslal: jozefsv Původně zaslal: Scratch NGK, DENSO, Champion, resi se to v diskuzi tunning, precti vlakna oni chlapi myslia asi na diesel No pokud vim, tak zhavici jsou jenom na diesla. Jiny me tak nejak moc nezajimaj to ja viem, kolega si asi nevsimol zhavici Citovat
MatrixChose Odesláno 5. říjen 2007 Autor Odesláno 5. říjen 2007 Původně zaslal: jozefsv Původně zaslal: MatrixChose Původně zaslal: jozefsv Původně zaslal: Scratch NGK, DENSO, Champion, resi se to v diskuzi tunning, precti vlakna oni chlapi myslia asi na diesel No pokud vim, tak zhavici jsou jenom na diesla. Jiny me tak nejak moc nezajimaj to ja viem, kolega si asi nevsimol zhavici Jasne... Znacky me pisou, ale jaky tam presne maj bejt bohuzel nevim :myslim:myslim Citovat
Alek Odesláno 8. říjen 2007 Odesláno 8. říjen 2007 Zkus hledání, přesný název jak jsem uváděl nahoře je: EYQUEM...v prodejně, kde Ti je budou prodávat budou vedět jaké svíčky tam patří přece ne? Tobě bude stačit vědět do jakého auta.... Citovat
Guest Scratch Odesláno 8. říjen 2007 Odesláno 8. říjen 2007 jo sorac nevsiml jsem si, tak zhavici svicky nevim, nepotrebuju, ...... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.