Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P206 - Montaz palubniho pocitace - fotopopis


carbik

Recommended Posts

To Maax: Podle data výroby to vypadá, že jo...Ještě je důležitý jakou tam máš páčku...A pak v případě že tam už máš displej typu A jenom vyměníš displeje nebo pokud tam máš hodiny tak je to drobet složitější, taže jestli o tom chceš vědět víc, jsou tady založený 2 témata a informací myslím víc než dost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak zom si zavolal do autorizovaneho servisu, kolko stoji novy display typB a hodil mi cenu 4400 Sk. (asi to bude pozlatena verzia), no a este dodal, ze to aj tak nebude fungovat, ak ho chcem vymenit za stavajuci typA kvoli BSI a radiu, mam RB3.

Je to pravda?

Původně zaslal: Maax

Dalo by sa to urobit aj na P206 / rocnik 2003 1.1E verzia 2AHFXF ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Maax

tak zom si zavolal do autorizovaneho servisu, kolko stoji novy display typB a hodil mi cenu 4400 Sk. (asi to bude pozlatena verzia), no a este dodal, ze to aj tak nebude fungovat, ak ho chcem vymenit za stavajuci typA kvoli BSI a radiu, mam RB3.

Je to pravda?

Původně zaslal: Maax

Dalo by sa to urobit aj na P206 / rocnik 2003 1.1E verzia 2AHFXF ?

Na Peugeot neber ohledy když já chtěl zjistit kolik by to přišlo origo tak mi řekli tuším 30tisíc že by se muselo vyměnit spoustu věcí a ve skutečnosti stačilo jenom displej aktivaci PP a upravit páčku :D

Pokud máš MUX verzi což máš (2003) tak bych nikde neviděl problém ikdyby jsi tam měl jenom hodiny bez 5 dratu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Ten palubni PC bych chtel taky. Mam P206 rok 2003 display typ A a uakazuje hodiny a otevirani dveri a teplotu. to by me melo stacit? Tak ze nevi nekdo kde sehnat typ B? no a jak jsem pochopil musi se jenom na pačce aktivovat tlacitko a nejaky jiny software prehrat? a kde me ten software prehraji? v original servisu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...
Původně zaslal: Marianos

Otec má 206 1,4Hdi 2004, display typ A, pět drátů a na páčce klobouček. Takže, jestli jsem to dobře pochopil měla by montáž být hračka, takové Lego, jen sehnat ten display \"B\" ?:myslim

přesně tak což je většinou nejhorší ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Volám dragana,

prosímtě psal jsi do fora ohledně PP že ti nejde sundat ta čepička na páčce. Jsem na tom stejně. Napiš jak jsi to vyřešil?

Jak to vypadá s tou svorkovnicí 11V GR 4B kde podle toho jak píšeš se má uzemńovat kablík co přehazuje funkce na PP. Děkuji za odpověď.

P 206 1.4 HDi černá 2003

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tommy002

To MAHI - poprvé to jednoduše nejde, chce to trošku víc zabrat, ale bacha aby si nepoškrábal všechno okolo

páčka trochu poškrábaná, ruce málem pořezány a probodány, pocit že tu páčku snad ulomím- to bych vážně nerad- a klobouček stále na místě!!!!!!:grr

je možné že v 206 sw 1.4 hdi r.v.2004 nejde sundat??:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mám pocit,že mi ten klobouček sundat nepude.:(

použil sem nejtenší šroubováky( takové ty hodinářské) co jsem našel a nic.:( asi na to není nějaká finta? a to jsem se už začínal těšit na tu výměnu.moc se mi to nechce řešit tím samostatným tlačítkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MAHI

ahoj všichni.

Jen se chci zeptat zda ten kloubouček z pačky jde sundat hehce nebo je potřeba trocha mírného násilí??trochu sem do toho dloubal a výsledek je ten, že jsou zářezy na páčce.děkuji za odpověď.

hele

packy su aj tu rozneho druhu, ja mam MUX, dalo by spojazdnit PP, lenze mne sa neda dat dole kaplicka, pretoze packa je ten typ, kde sa neda dorobit..... bacha !!!

a dovod: nemam hmlovky, kebyze maam, tak mam taku packu co sa da dorobit... podla vybavy sa davali tam aj rozne packy :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...