Jump to content
Sign in to follow this  
kenny456

blinkr stale blika doleva

Recommended Posts

zdravim, mám takový nemilý problém: Jakmile vlezu do auta a otočím klíčkem, začne blikat blinkr doleva, i když páčka není v poloze, kdy by měl blikat. Pomůže až když se páčky dotknu, případně ji trochu přitlačím k sobě. Nejhorší je, že to dělá i za jízdy a to je dost nepříjemné a taky nebezpečné. Vím že se tu už něco podobného řešilo, kde byl snad i návod na demontáž pačky, ale za boha to nemůlžu najít. díky za rady

Peugeot 206 1.9 D r.v. 1998

[upravil dne 26.9.07 kenny456]

nova packa ta vyjde dako 2000 ,- sk, myslim ze tam bude problem , tie packy to je slabost nasich 206 tiek, cital som ze sa vedia kazit tie kulate u novsich typov, ale urcite aj u starsich, uz som ju taktiez vymienal , smerovkovu, ale mne smerovky neblbli ale parkovacky ked som s nu prepol na parkovacky alebo stretavacky tak sa rozsvietili iba stretavacie svetla , interierove osvetlenie budikov a okolia nie, a ani parkovacky a osvetlenie zadnych svetiel tiez nesvietilo, jednoducho vybeahne asi :papa

nevim no, ale našel jsem tady na foru stejnej problém u 406ky, a tam mu pomohlo rozebrání a vyčištění od mazacího tuku a ještě musel opilovat nějaky čudl, ale nevím jestli je to u 206ky stejné.

Cat    1
Původně zaslal: kenny456

tak jsem páčku vyndal ven a chtěl bych ji rozdělat a vyčistit, ale nějak nemůžu přijít na to, jak ji rozloupnout. přikládám foto:

th_01864_Obraz109_122_698lo.jpg

poradí mi někdo?

Hodně mizerná fotka.:aut

No vždyť proto to tady fotím a ptám se kterou chceš, protože s tou stávájící co máš už neuděláš nic, jak se jednou vevnitř vypálí nebo promačkají kontakty - to je konečná. Hodit do popelnice.

Napiš mi adresu, já to zabalím a pošlu poštou když budeš chtít.

jj, to znám. Máme dvě 206tky a u obou šla ta levá páčka do háje.

otec: nebyla by jedna H7+H7 s předníma mlhovkama? A za kolik? Dík