Béďa Odesláno 19. září 2007 Odesláno 19. září 2007 teda holky, vam to v ty praci tak slusi.. :D Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 19. září 2007 Odesláno 19. září 2007 Původně zaslal: Béďa teda holky, vam to v ty praci tak slusi.. :D No jo, sluší jim to, skoro by se dalo říct že jim sluší všechno, i ta práce:aut:D:D:D Citovat
buml Odesláno 19. září 2007 Odesláno 19. září 2007 teda jak obe na tech fotkach vypadaji upracovane:D, takou praci bych radeji nechtel;) Citovat
Mila_S Odesláno 20. září 2007 Autor Odesláno 20. září 2007 No prosím, konečně se mrška jedna ukázala. :potlesk:potlesk btw toto vlákno jsem založil z důvodu zjištění netopýrky stavu, všimnul jsem si totiž, že aka sama už nastíhá dělat lekraci, a ňák to fláká Citovat
Maverick Odesláno 20. září 2007 Odesláno 20. září 2007 Faktem je, že je tu bez nich poslední dobou docela nuda. Citovat
Pata Odesláno 20. září 2007 Odesláno 20. září 2007 Původně zaslal: Mefisto86 Faktem je, že je tu bez nich poslední dobou docela nuda. a to ma byt klub o autech, jo? :D:D Citovat
Maverick Odesláno 20. září 2007 Odesláno 20. září 2007 Původně zaslal: Pata Původně zaslal: Mefisto86 Faktem je, že je tu bez nich poslední dobou docela nuda. a to ma byt klub o autech, jo? :D:D Kdyby se tu kecalo akorát o autech, tak z toho zachvilku zmagoříme:D:D:D:aut Citovat
Pata Odesláno 20. září 2007 Odesláno 20. září 2007 Původně zaslal: Mefisto86 Původně zaslal: Pata Původně zaslal: Mefisto86 Faktem je, že je tu bez nich poslední dobou docela nuda. a to ma byt klub o autech, jo? :D:D Kdyby se tu kecalo akorát o autech, tak z toho zachvilku zmagoříme:D:D:D:aut Citovat
aka Odesláno 23. září 2007 Odesláno 23. září 2007 teda teda, clovek je chvili pryc a hned si tu musej ukazovat jeho fotky, aby se nezapomnelo jak vypada )))))moc pekne Citovat
Mila_S Odesláno 24. září 2007 Autor Odesláno 24. září 2007 Původně zaslal: aka teda teda, clovek je chvili pryc a hned si tu musej ukazovat jeho fotky, aby se nezapomnelo jak vypada )))))moc pekne To snad ani nejde zapomenout, ne? Citovat
Mila_S Odesláno 24. září 2007 Autor Odesláno 24. září 2007 Původně zaslal: aka tak zas tak si nefandim Od toho jsou jiní. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.