Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Je to mazec... a chčije a chčije...

U nás v Šenově na rudné už je třetí havárka. Cesta z Ostravy Mittal steel na Havířov u pneuservisu K&K dvě auta na střeše a třetí z druhého směru na svodidlech... Jsou tam velké a hlavně hodně hluboké kaluže... Kdo to tam nezná a jede rychleji, tak nemá šanci ani se zlatými pneu...

Pokud někdo tou cestou pojedete, dejte si pozor... jsou v tom místě fakt velké kaluže :grr

Odesláno

spis si zacnete zvykat, tohle bude cim dal castejsi... puda poradne neni schopna absorbovat vodu, deste co prichazi jsou vesmes rychle a vydatne, takze vetsina odtece pryc... takze budeme mit pravidelne povodne a mezidobi sucha...

Odesláno
Původně zaslal: buml

no a proc jako ne v Nemecku to funguje a prirode to jen pomuze

V Německu maj vic dobrych věci , třeba pruměrny plat 100000,-:nevim

Odesláno

Souhlas s Pe.Tr ---- Souhlasím s Petrem.Ještě platit za počasí no nazdar.Mám placeního až,až.Až budou platy pak možná.:D Přírodo buď hodná, nebo zas budu mít o složenku víc. :D

Odesláno

ale to vubec neni o prumernym platu!

Poplatek za destovou vodu plati majitel nemovitosti podle plochy strechy v pripade, ze destovou vodu pousti bez vyuziti rovnou do kanalizace, pokud ji zadrzuje a pouziva napr. na splachovani, zalevani, ci jezirko na pozemku poplatek neplati. Takze ten kdo premejsli trochu hlavou tak neplati a kdo to ma v pi** tak si priplati, co je na tom tak spatneho, voda zustane v retencni ci jine nadrzi a nemizi zavratnou rychlosti v kanalech, ktery pak nestihaj a jsou z toho takovyhle rychlopovodne s privalem velke vody naraz.

Odesláno
Původně zaslal: buml

ale to vubec neni o prumernym platu!

Poplatek za destovou vodu plati majitel nemovitosti podle plochy strechy v pripade, ze destovou vodu pousti bez vyuziti rovnou do kanalizace, pokud ji zadrzuje a pouziva napr. na splachovani, zalevani, ci jezirko na pozemku poplatek neplati. Takze ten kdo premejsli trochu hlavou tak neplati a kdo to ma v pi** tak si priplati, co je na tom tak spatneho, voda zustane v retencni ci jine nadrzi a nemizi zavratnou rychlosti v kanalech, ktery pak nestihaj a jsou z toho takovyhle rychlopovodne s privalem velke vody naraz.

a jak to bude s střešni plochou auta? jako že pokud voda z střechy steče do nadržky ostřikovaču ,popř do chladiče mam vyhráno a neplatím?:D

Kraviny patří do kravína.:D:D:D

[upravil dne 9/9/07 Pe.Tr]

Odesláno
Původně zaslal: buml

jinak neboj davam tomu max 5 let, ale rekl bych ze to bude driv:D

jak znam ty naše uchylaky nahoře , ani bych se tomu nedivil.

Odesláno

Dneska vekké firmy poplatky za deštivou vodu už platí a platí z metrů čtverečných nejenom za budovy,parkoviště,garáže atd........To se platí od 90 ,91.

Odesláno

no do sudu asi tezko, ale pri retencni nadrzi 3kubiky tak uz si to spocitej ve vesnici se sto barakama. Ono staci trochu se nad tim zamyslet, driv nebyl tolik uzemi zasteveno, zabetonovano a zaasfaltovano, tak se ta voda mela kam vsaknout, ale dneska ti na povrchu akorat nabere na rychlosti a sile a pak to takhle dopada...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...