Radek Hurvajz Odesláno 6. září 2007 Odesláno 6. září 2007 Nevim jestli to tu už nebylo, ale je to zajimavý a pěkně řazený, bud podle posledních dvojčíslí, nebo podle prvních dvojčíslí, a nebo chronologicky tak jak se Peugeot vyvíjel. Jsou tam modely všech Pežotků co se kdy vyráběli - http://perso.orange.fr/mes-peugeot-miniatures/peug/peugeot_htm/0_accueil_peugeot.htm Citovat
Mila_S Odesláno 6. září 2007 Odesláno 6. září 2007 Původně zaslal: Radek Hurvajz Nevim jestli to tu už nebylo, ale je to zajimavý a pěkně řazený, bud podle posledních dvojčíslí, nebo podle prvních dvojčíslí, a nebo chronologicky tak jak se Peugeot vyvíjel. Jsou tam modely všech Pežotků co se kdy vyráběli - http://perso.orange.fr/mes-peugeot-miniatures/peug/peugeot_htm/0_accueil_peugeot.htm Hezkypěkný! Docela bych byl rád jejich majitelem. Citovat
KoNG Odesláno 6. září 2007 Odesláno 6. září 2007 hezký ale nevím že by se tohle výrábělo http://perso.orange.fr/mes-peugeot-miniatures/peug/peugeot_htm/206_sedan_2005.htm Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 6. září 2007 Autor Odesláno 6. září 2007 Původně zaslal: KoNG hezký ale nevím že by se tohle výrábělo http://perso.orange.fr/mes-peugeot-miniatures/peug/peugeot_htm/206_sedan_2005.htm Tak třeba se sem nedováží ale asi se vyrábí:Čtyřdveřový sedan se zavazadlovým prostorem se bude vyrábět v Teheránu v závodě Iran Khodro. - http://www.autoabeceda.cz/zpravy/peugeot-206-sedan.htm#s_1265 [upravil dne 6/9/07 Radek Hurvajz] Citovat
Tornado Odesláno 6. září 2007 Odesláno 6. září 2007 Původně zaslal: Radek Hurvajz Původně zaslal: KoNG hezký ale nevím že by se tohle výrábělo http://perso.orange.fr/mes-peugeot-miniatures/peug/peugeot_htm/206_sedan_2005.htm Tak třeba se sem nedováží ale asi se vyrábí:Čtyřdveřový sedan se zavazadlovým prostorem se bude vyrábět v Teheránu v závodě Iran Khodro. - http://www.autoabeceda.cz/zpravy/peugeot-206-sedan.htm#s_1265 [upravil dne 6/9/07 Radek Hurvajz] Ja tu 206 sedan videl jezdit v Cerne hore. Bylo to ale z autobusu pris ceste na dovolenou, vyfotit jsem ji nestacil. Citovat
Medvěd Odesláno 7. září 2007 Odesláno 7. září 2007 Dělala se jak 206 sedan, tak i 307 sedan - bohužel pouze pro asijské trhy (tady asi proběhla dohoda s Renckem, že nebudou konkurovat "povedené" Thalii) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.