Stifler Odesláno 31. říjen 2013 Odesláno 31. říjen 2013 Dneska kolem pul 11 jsem potkal Stiflera jak stoji v koloně před Novou Pakou Ano, to je možné, jeli jsme s přítelkyní do Jičína na otočku. Měl jsi bliknout, troubit nebo aspoň mávat. Citovat
xxjehla Odesláno 31. říjen 2013 Odesláno 31. říjen 2013 Já si tě všimnul na poslední chvíly a nákladák mi stejně netroubí Citovat
Stifler Odesláno 31. říjen 2013 Odesláno 31. říjen 2013 Aha, tak to jo. Všiml jsem si proti sobě několika náklaďáků...hlavně těch, co předjížděly ty pomalé Tatrovky. Citovat
xxjehla Odesláno 31. říjen 2013 Odesláno 31. říjen 2013 Já jel zeleným mercedesem s vysokým modrým kontejnerem Citovat
xxjehla Odesláno 31. říjen 2013 Odesláno 31. říjen 2013 Já jel zeleným mercedesem s vysokým modrým kontejnerem Citovat
Mizlerek007 Odesláno 31. říjen 2013 Odesláno 31. říjen 2013 stiflere v té koloně jsem stál taky ale nadával jsem na ty osly co neuměj řídit, takže jsem ani nepozoroval auta :D ale je možný že se mi tam někde zlatá 306 mihla, ale nevím jestli si to nevsugerovávám jinak jsem jel v tmavě modrém VW Touranu Citovat
Stifler Odesláno 1. listopad 2013 Odesláno 1. listopad 2013 xxjehla: a neměl jsi náhodou za sklem velký nápis \"DEBIL\"? Projel tam jeden náklaďák, co měl toto dost velkým písmem na tabulce za sklem a to mě úplně rozsekalo. Mízo, Tourana jsem si nevšiml, ale mohl jsi dt vědět, že pojedeš do mých končin, dali bysme někde spicha na kus řeči. Citovat
Mizlerek007 Odesláno 1. listopad 2013 Odesláno 1. listopad 2013 vubec mě to čoveče nenapadlo jel jsem pracovně byly jsme tam měřit poblíž elektriku pro CEZ Citovat
Guest servisman Odesláno 1. listopad 2013 Odesláno 1. listopad 2013 Dnes odpoledne jsem zdravil Chozeluizskuner , jel jsem s dcerou a ptala co to bylo za auto, že tam vepředu nic nemá Citovat
Guest Chozeluizskuner Odesláno 1. listopad 2013 Odesláno 1. listopad 2013 Také jsem tě poznal Ale až když jsi byl přímo vedle mě Mé auto je NO NAME Citovat
Guest servisman Odesláno 1. listopad 2013 Odesláno 1. listopad 2013 Já Tě poznal jen podle RZ 2006 to je mi povědomá , dokonce jsem dnes viděl Peugeota s číslem RZ na konci 307 u Budvaru Citovat
Stifler Odesláno 1. listopad 2013 Odesláno 1. listopad 2013 ... tam vepředu nic nemá Jakto? lvíček od Hyeny-Lukara nebyl dobrej? Citovat
Guest servisman Odesláno 1. listopad 2013 Odesláno 1. listopad 2013 Co jsem koukal tak lvíčka už neměl ani na dovolený, koukal jsem na jeho káru 3.7.2013 je tam bez lvíčka [upravil dne 1/11/13 18:32 od servisman] Citovat
Stifler Odesláno 1. listopad 2013 Odesláno 1. listopad 2013 Taky jsem si toho všiml, ale nikde není psán důvod, proč tam už lvíček není - zda samovoně upadl nebo se prostě přestal líbit majiteli auta... Citovat
Guest servisman Odesláno 1. listopad 2013 Odesláno 1. listopad 2013 14.4.2013 dotyčný napsal ** Znak už na autě neníííííí :D Už jsem se na to nemohl dívat Znaky mám doma a utírám pod nima prach.. Nechal jsem tam jen tu placku černou na kterej byl znak přilepen a vypadá to lépe.. Časem možná seženu ten novej znak. Takže kdyby někdo chtěl dva znaky na 407 mám je doma ** Citovat
Stifler Odesláno 1. listopad 2013 Odesláno 1. listopad 2013 Aha, tak to jsem jaksi nepostřehl. Citovat
Stapaka Odesláno 1. listopad 2013 Odesláno 1. listopad 2013 Zítra jedu Dušičky - Liberec Machnín. Možná to přetáhnu do neděle, páč mám v Machníně nocleh. Možná bychom mohli dát kafe na pumpě Petra Londýnská ?? Citovat
Stifler Odesláno 1. listopad 2013 Odesláno 1. listopad 2013 Stapaka: to by bylo super, ale já pojedu do Liberce až v pondělí ráno. na víkendy jezdím k přítelkyni na Jilemnicko a v Liberci bývám jen v týdnu. Citovat
xxjehla Odesláno 1. listopad 2013 Odesláno 1. listopad 2013 Stifler: tak to jsem nebyl já takovou tabulku tam určitě nemám :-D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.