venouš306 Odesláno 3. září 2007 Odesláno 3. září 2007 jak to rano nastartuju tak mi litaji otačky a pak to chcipne a po druhe už je to v klidu a děla mi to ot te doby co jsem měl rozdělanou hlavu mam 1,6 306 rv95 Citovat
Pe.Tr Odesláno 3. září 2007 Odesláno 3. září 2007 Původně zaslal: venouš306 jak to rano nastartuju tak mi litaji otačky a pak to chcipne a po druhe už je to v klidu a děla mi to ot te doby co jsem měl rozdělanou hlavu mam 1,6 306 rv95 tohle mi delal krokovy motorek Citovat
venouš306 Odesláno 3. září 2007 Autor Odesláno 3. září 2007 a co stim vyměna nebo se to da nějak vyčisti Citovat
Pe.Tr Odesláno 3. září 2007 Odesláno 3. září 2007 Původně zaslal: venouš306 a co stim vyměna nebo se to da nějak vyčisti zkus ho vycistit , ale nesnaz se snim hybat, myslim stim vnitrkem , a vycisti i to sedlo uvnitr priruby , pokud to nepomuze tak novy , tady sem ho sehnal ja ,za 1730 ,- i s postovnym. http://www.autoklucka.cz/ , jinde to ani nesezenes , max elit ma nahradu od siemense za 2700,- a origo za 5300,- [upravil dne 3/9/07 Pe.Tr] Citovat
venouš306 Odesláno 3. září 2007 Autor Odesláno 3. září 2007 jo a kde to najdu nemam knižku jak nato no když tak se zeptam kamoše je mechanik tak dik mc skusim to Citovat
Sheehy Odesláno 4. září 2007 Odesláno 4. září 2007 Caute, mne to robilo to iste, ale odvtedy co som zacal tankovat Shell V-Power mam po probleme. Nestalo by to za pokus ? Dve, mozno tri tankovania ... Citovat
stalmik Odesláno 4. září 2007 Odesláno 4. září 2007 Já teď řešim stejný problém a vypadá to na krokový motorek, protože jak sme s Pe.Trem zjistili mam tam jiný... Mám tam B22/00 a má tam být podle servisboxu 1920V7... Citovat
stalmik Odesláno 4. září 2007 Odesláno 4. září 2007 Teš jsem s hrůzou zjistil, že tam nemám B22/00, ale dokonce B13/00 :myslim Citovat
papido Odesláno 4. září 2007 Odesláno 4. září 2007 zdarec..mě to taky dělá...vyćištění motorku nějak nepomohlo,tak bude asi v pytli...ale u 306 z 95 vypadá krokáč trochu jinak...obrázek: Citovat
venouš306 Odesláno 4. září 2007 Autor Odesláno 4. září 2007 dik chlapi za ty odpovědi skusim se nato podivat zdared Citovat
Petr5110 Odesláno 9. září 2007 Odesláno 9. září 2007 Původně zaslal: Pe.Tr Původně zaslal: venouš306 a co stim vyměna nebo se to da nějak vyčisti zkus ho vycistit , ale nesnaz se snim hybat, myslim stim vnitrkem , a vycisti i to sedlo uvnitr priruby , pokud to nepomuze tak novy , tady sem ho sehnal ja ,za 1730 ,- i s postovnym. http://www.autoklucka.cz/ , jinde to ani nesezenes , max elit ma nahradu od siemense za 2700,- a origo za 5300,- [upravil dne 3/9/07 Pe.Tr] Prosim tě nevíš kde ho najdu na 106ce XSI Citovat
michal123 Odesláno 21. září 2007 Odesláno 21. září 2007 Taky mi to chcípe po 1. nastartování a pak už ne. A při jízdě, když pustim plyn nebo lehce sešlápnu, tak to tak hnusně cukne, jak kdyby byla někde nějaká vůle nebo co. A taky když mam neutral, začnou někdy kolísat otáčky. Lítá to tam jak na houpačce. Palivem to nebude, už jsem změnil pumpu a nic. Může to být taky tim krokáčem? Docela mě to se-e. Jo a mam 306 - 1,4 - 97 [upravil dne 21.9.2007 michal123] [upravil dne 21.9.2007 michal123] [upravil dne 21.9.2007 michal123] Citovat
Luig Odesláno 21. září 2007 Odesláno 21. září 2007 Zkus vyměnit palivovej filtr, dělalo mi to něco podobnýho a o dost se to zlepšilo, neni to ještě uplně ono takže zkusim vyčistit/vyměnit krokáč ale pomohlo to Citovat
michal123 Odesláno 21. září 2007 Odesláno 21. září 2007 A kde najdu ten krokáč? resp. co musim všechno rozebrat abych se k němu dostal? S tim filtrem to zkusim. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.