Markéta Odesláno 3. září 2007 Odesláno 3. září 2007 Dobrý den. Mám P406 2,2 HDI. Často se mi stávalo, že když otáčky přesáhly 3000, auto mi najednou samo zhaslo a napsalo abnormal abgasreinigug...byla jsem několikrát v servisu ale nemohli nic najít (přes diagnostiku). teď to měl na zkouknutí jeden známý, nejdřív také nemohl nic najít, ale nakonec mi vyčistil rozvoty a vstřikování...auto teď jezdí v pohodě, ale občas mi to tam zas hodí hlášku: abnormal antikontamination...nevíte co s tím? děkuji za radu... Citovat
p406b Odesláno 4. září 2007 Odesláno 4. září 2007 pokud by to byl FAP tak s tim dlouho jezdit nebude. vsechny 2,2HDI by meli mit FAP. Prvni na 80tis a pak uz na 120tis km,nevim kdy se to lamalo,ale zjisti to kazdej servis Peugeot dle VIN. Citovat
P607Olda Odesláno 5. září 2007 Odesláno 5. září 2007 Markéta: dej si hledání, FAP. Jsou možné závady: - ucpaný FAP (to by byl jiný text) = 7500 Kč - málo aditiva = 2000 Kč - vadné čidlo diferenciálního tlaku = 3500 Kč tohle tipuju - jiná závada Doporučuju najít nějaký důvěryhodný servis, napiš, odkud jsi. Diagnostika (ale musí to dělat někdo, kdo má hlavu!) vyčte i závady, které se objevily v minulosti a zmizely. Akorát ten borec nesmí nejprve vymazat paměť závad... [upravil dne 5.9.2007 P607Olda] Citovat
Markéta Odesláno 5. září 2007 Autor Odesláno 5. září 2007 děkuji za odpovědi..na ten FAP se musím podívat...problém je že když jsem to měla v autorizovaném servisu tak tam nic nenašli, vyměnili mi nějaké relé, chvíli byl klid (asi 400km) a pak se znovu objevilo abnormal abgasreinigung...a poslední dobou mi to hlásilo pořád...takže jsem byla u známého, ten vyčištil ty rozvody a vstřikování. jezdila jsem s tím 1 den a objevila se mi hláška abnormal antikontimination a 2 den se mi tam zase začalo objevovat abnormal abgasreinigugn... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.