Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Proč mi auto hlásí: abnormal antikontamination


Markéta

Recommended Posts

Dobrý den.

Mám P406 2,2 HDI. Často se mi stávalo, že když otáčky přesáhly 3000, auto mi najednou samo zhaslo a napsalo abnormal abgasreinigug...byla jsem několikrát v servisu ale nemohli nic najít (přes diagnostiku). teď to měl na zkouknutí jeden známý, nejdřív také nemohl nic najít, ale nakonec mi vyčistil rozvoty a vstřikování...auto teď jezdí v pohodě, ale občas mi to tam zas hodí hlášku: abnormal antikontamination...nevíte co s tím?

děkuji za radu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Markéta:

dej si hledání, FAP.

Jsou možné závady:

- ucpaný FAP (to by byl jiný text) = 7500 Kč

- málo aditiva = 2000 Kč

- vadné čidlo diferenciálního tlaku = 3500 Kč tohle tipuju

- jiná závada

Doporučuju najít nějaký důvěryhodný servis, napiš, odkud jsi. Diagnostika (ale musí to dělat někdo, kdo má hlavu!) vyčte i závady, které se objevily v minulosti a zmizely. Akorát ten borec nesmí nejprve vymazat paměť závad...:aut

[upravil dne 5.9.2007 P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

děkuji za odpovědi..na ten FAP se musím podívat...problém je že když jsem to měla v autorizovaném servisu tak tam nic nenašli, vyměnili mi nějaké relé, chvíli byl klid (asi 400km) a pak se znovu objevilo abnormal abgasreinigung...a poslední dobou mi to hlásilo pořád...takže jsem byla u známého, ten vyčištil ty rozvody a vstřikování. jezdila jsem s tím 1 den a objevila se mi hláška abnormal antikontimination a 2 den se mi tam zase začalo objevovat abnormal abgasreinigugn... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...