Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

P406 2,1 TD-schema elektriky


Recommended Posts

Guest ¨Pokec16v
Odesláno

Shanim schema elektriky na P406 2,1 TD. Hlavne palubovku a palivove cerpadlo. Diky moc...

Odesláno
Původně zaslal: PP205

napis mi na info@autoservisnonstop.cz poslu

Protože mám stejný motor, psal jsem ti SZ, jestli bys mi to mohl taky poslat. Díky

Odesláno

Protože je na tom schematu napsáno, že je to pro motor DW10, tak se obávám, že to nebude ono, bo obsah 2.0 mají HDI, což není "náš" připad..

Odesláno
Původně zaslal: Neon

HDi má ale taky 80kw - ten nahradil 2.1TD (slabší 66kw nahradil 1.9TD).

To jo, ale je to jinej princip vstřikování. Proto i jiné označení motorů.

[upravil dne 24.8.07 Kdo]

Odesláno

Já napsal, pokud dobře vidím, že 2.1TD má jenom jeden typ motoru (KDO ti tam i napsal označení) a to o obsahu 2088ccm a výkonu 80kw, který je shidný i se silnějším HDIčkem (dvoulitrem), který má obsah myslim 1998ccm ... :roker A ty´s tam dal schema toho HDička, ale v pohodě.... Snaha se hodnotí;) V tý knížce "Jak na to!" ani nemají motory 2.1TD ... bohužel ...

Odesláno
Původně zaslal: Kdo

Původně zaslal: Neon

HDi má ale taky 80kw - ten nahradil 2.1TD (slabší 66kw nahradil 1.9TD).

To jo, ale je to jinej princip vstřikování. Proto i jiné označení motorů.

[upravil dne 24.8.07 Kdo]

Já to vim!! Nikde jsem nepsal, že to jsou totožné motory, proto jsem i psal, že se dělal jenom jeden 20088ccm s 80kw a nikde jsem nepsal, ze je to shodny s HDIckem, jenom, ze je nahradily ... Rozhodne jsem tim nemel na mysli, ze to bude mit stejnou schemu, kdyz to ma jiny princip!

[upravil dne 24/8/2007 Neon]

Odesláno
Původně zaslal: Neon

V tý knížce "Jak na to!" ani nemají motory 2.1TD ... bohužel ...

Přesně tohle jsme s OK406 řešili před nedávnem.

Odesláno
Původně zaslal: Neon

Já to vim!! Nikde jsem nepsal, že to jsou totožné motory, proto jsem i psal, že se dělal jenom jeden 20088ccm s 80kw a nikde jsem nepsal, ze je to shodny s HDIckem, jenom, ze je nahradily ... Rozhodne jsem tim nemel na mysli, ze to bude mit stejnou schemu, kdyz to ma jiny princip!

Tak se nedurdi. Rozumíme si. Snaha byla :papa

Musíme počkat, co pošle PP205.

[upravil dne 24.8.07 Kdo]

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...