Jump to content
chuck11

airbagy????

Recommended Posts

6 jich snad ani SW nemá:-(.Pokud vím tak základ je 7 a u lepší výbavy 9.Je to řidič,spolujezdec,kolení řidič pod volantem nikoliv ve dveřích,boční v sedadlech2x,a hlavový 2x.Na přání se dávají boční dozadu které jsou tuším ve dveřích:super

Původně zaslal: Zipík

6 jich snad ani SW nemá:-(.Pokud vím tak základ je 7 a u lepší výbavy 9.Je to řidič,spolujezdec,kolení řidič pod volantem nikoliv ve dveřích,boční v sedadlech2x,a hlavový 2x.Na přání se dávají boční dozadu které jsou tuším ve dveřích:super

tak lichy počet airbagu v autě jsem ještě neviděl

jinak zadni bočni airbagy nejsou ve dveřich ale v C sloupku.

a kolenni airbag pod volantem??? kolenni airbag je kvuli narazu z boku takže dveře. Pod volantem , to jako že při čelnim narazu jo?to by ty nohy možna i rozdrtilo .

a kam bys dal kolení airbag spolujezdci? do přihrádky?

ne nic ve zlem , ale piš co viš ne co si myslíš.:papa

[upravil dne 24/8/07 Pe.Tr]

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Zipík

tak lichy počet airbagu v autě jsem ještě neviděl

jinak zadni bočni airbagy nejsou ve dveřich ale v C sloupku.

a kolenni airbag pod volantem??? kolenni airbag je kvuli narazu z boku takže dveře. Pod volantem , to jako že při čelnim narazu jo?to by ty nohy možna i rozdrtilo .

a kam bys dal kolení airbag spolujezdci? do přihrádky?

ne nic ve zlem , ale piš co viš ne co si myslíš.:papa

[upravil dne 24/8/07 Pe.Tr]

Já vím co píši na rozdíl od někoho :D .U spolujezdce žádný kolenní airbag není a ty zadní jsou opravdu ve dveřích...

[upravil dne 24.8.07 Zipík]

post-0-14109596268367_thumb.jpg

Ok , máš pravdu , beru zpět , nový peugeot dokáže v ledčems překvapit. Co koncern, to nějaký spešl výmysl .

Zdravím, můžete mi někdo poradit, jak demontovat kolenní airbag u 407 SW? Nebo jestli někdo nemá návod - schema uchycení a pod. Díky

Pokud si dobře pamatuju tak u sloupku řízení jsou dva šrouby,které vyšroubuješ a pak už airbag vycvakneš ven.

PS.před odpojením konektorů z airbagu nezapomeň mít i odpojenou baterku.