Kdo Odesláno 14. srpen 2007 Odesláno 14. srpen 2007 Původně zaslal: Blizzard od kolika se tak ňák zhruba baj voko pohybujou ty hidky když vím kam jít? si hraju s myšlenkou že bych si udělal pěkný Vánoce No to záleží na tom, kolik ti řeknou tam co víš kam jít . Ne vážně, ja je kupoval hromadně a dali mi slevu, takže vyšly na 4.500,-. Prostě jsme se domluvili s kámošema a bylo. Citovat
Blizzard Odesláno 14. srpen 2007 Odesláno 14. srpen 2007 Původně zaslal: Kdo Původně zaslal: Blizzard od kolika se tak ňák zhruba baj voko pohybujou ty hidky když vím kam jít? si hraju s myšlenkou že bych si udělal pěkný Vánoce No to záleží na tom, kolik ti řeknou tam co víš kam jít . Ne vážně, ja je kupoval hromadně a dali mi slevu, takže vyšly na 4.500,-. Prostě jsme se domluvili s kámošema a bylo. já zatím nevim kam jít, bo jsem to do teď neřešil... a ještě chvíli to necham u ledu, ale dobrý aspoň orientačně vědět na jakou cenu se dá dostat. díky Citovat
Ferry Odesláno 14. srpen 2007 Odesláno 14. srpen 2007 HID sady se daji sehnat v cene od 3200kc napr. www.aukro.cz apod. nejlepsi je vzit si verzi 4300K, ty maji nejvetsi svetelny vykon, se zvysujici se teplotou svetla pak klesa Citovat
vitin Odesláno 14. srpen 2007 Autor Odesláno 14. srpen 2007 Napíše někdo, co jsou ty H7 Future light gold zač a jestli se dají namontovat místo obyčejných bez nějakých úprav? Citovat
Dundee Odesláno 14. srpen 2007 Odesláno 14. srpen 2007 vitin: Jsou to klasický žárovky H7, jen s lepší svítivostí a možná i výdrží (nevim, mám H4+H1), takže akorát vyhodíš ty žárovky, co máš ve světlech a šoupneš tam tyhle;) Citovat
vitin Odesláno 14. srpen 2007 Autor Odesláno 14. srpen 2007 Dundee, díky! To jsem potřeboval vědět, měl jsem strach jestli bych nemusel na ně s předřadníkama. Tak já je asi koupím, svítí mi totiž jen jedno světlo a když už něco koupit tak něco lepšího. Citovat
Blizzard Odesláno 14. srpen 2007 Odesláno 14. srpen 2007 já mám teda tyhle. jak v dálkách tak v potkávačkách http://www.autofashion.cz/index.php?main_page=product_info&products_id=1611 je to úplně bílé světlo. na suchu je s nima vidět úžasně, ale za deště nic moc. teda ale kupuju je za dost lepší cenu nez nabízejí v odkazu... :/ Citovat
Ferry Odesláno 14. srpen 2007 Odesláno 14. srpen 2007 jo ty Eufaby mam, sviti pekne, z dalky kdyz koukas na to auto tak vypadaj skoro jak vybojky, maji skoro uplne bily svetlo, zvlast dobre to bylo videt jednou, kdyz jsem auto postavil vedle kamosova, kterej mel obycejny H7 zarovky v cirych svetlech a ja Future light gold v mojich vroubkovanych, mel jsem belejsi svetlo a bylo videt i na delsi vzdalenost Vyhoda je ze ty Eufab maji zaruku a kdyz ti praskne a prijdes s uctem a zarovkou tam kde jsi je koupil, tak ti ji vymeni za novou ( ja uz menil po roce a pul obe dve s odstupem asi dva mesice ) Citovat
Blizzard Odesláno 14. srpen 2007 Odesláno 14. srpen 2007 Původně zaslal: Ferry jo ty Eufaby mam, sviti pekne, z dalky kdyz koukas na to auto tak vypadaj skoro jak vybojky, maji skoro uplne bily svetlo, zvlast dobre to bylo videt jednou, kdyz jsem auto postavil vedle kamosova, kterej mel obycejny H7 zarovky v cirych svetlech a ja Future light gold v mojich vroubkovanych, mel jsem belejsi svetlo a bylo videt i na delsi vzdalenost Vyhoda je ze ty Eufab maji zaruku a kdyz ti praskne a prijdes s uctem a zarovkou tam kde jsi je koupil, tak ti ji vymeni za novou ( ja uz menil po roce a pul obe dve s odstupem asi dva mesice ) heh, mě jich už ruplo ... ale záruky jsem si nevšim a že na ně ze začátku co je začali vyrábět lepili že to není schváleno pro použití na pozemní komunikace... teď už to tam nějak nevídam. a jak ti svítí za deště? kámošovi s 306 a čirejma světlama ještě hůř než mě Citovat
Ferry Odesláno 14. srpen 2007 Odesláno 14. srpen 2007 za deste, snezeni, mlhy, porad dobre, nemuzu si stezovat. To jsem taky koukal ze uz z tech vsech zarovek s modrym sklem zmizelo ze to neni povolene, zustalo to jen u zarovek s vyssim nez povolenym vykonem, cili ruzne 100W apod. Jinak na tech Eufabech to myslim ale nebylo nikdy, ze by se nesmely pouzivat Citovat
Blizzard Odesláno 14. srpen 2007 Odesláno 14. srpen 2007 Původně zaslal: Ferry za deste, snezeni, mlhy, porad dobre, nemuzu si stezovat. To jsem taky koukal ze uz z tech vsech zarovek s modrym sklem zmizelo ze to neni povolene, zustalo to jen u zarovek s vyssim nez povolenym vykonem, cili ruzne 100W apod. Jinak na tech Eufabech to myslim ale nebylo nikdy, ze by se nesmely pouzivat tak možná že to je jenom můj pocit že je od toho vidět míň... nebo to možná dělá rozdíl v čirý/nečirý optice... tak je taky možný že jsem ze začátku kupoval jiný... to víš, všecko je to modrá járofka v modrý krabičce ale asi už schválili všechny Citovat
vitin Odesláno 14. srpen 2007 Autor Odesláno 14. srpen 2007 Původně zaslal: Blizzard Původně zaslal: Ferry za deste, snezeni, mlhy, porad dobre, nemuzu si stezovat. To jsem taky koukal ze uz z tech vsech zarovek s modrym sklem zmizelo ze to neni povolene, zustalo to jen u zarovek s vyssim nez povolenym vykonem, cili ruzne 100W apod. Jinak na tech Eufabech to myslim ale nebylo nikdy, ze by se nesmely pouzivat tak možná že to je jenom můj pocit že je od toho vidět míň... nebo to možná dělá rozdíl v čirý/nečirý optice... tak je taky možný že jsem ze začátku kupoval jiný... to víš, všecko je to modrá járofka v modrý krabičce ale asi už schválili všechny No a jakou optiku máš ty? Já mám čirou. Na tu SZ ti odpovím jakmile zjistím stav. Citovat
Blizzard Odesláno 14. srpen 2007 Odesláno 14. srpen 2007 Původně zaslal: vitin Původně zaslal: Blizzard Původně zaslal: Ferry za deste, snezeni, mlhy, porad dobre, nemuzu si stezovat. To jsem taky koukal ze uz z tech vsech zarovek s modrym sklem zmizelo ze to neni povolene, zustalo to jen u zarovek s vyssim nez povolenym vykonem, cili ruzne 100W apod. Jinak na tech Eufabech to myslim ale nebylo nikdy, ze by se nesmely pouzivat tak možná že to je jenom můj pocit že je od toho vidět míň... nebo to možná dělá rozdíl v čirý/nečirý optice... tak je taky možný že jsem ze začátku kupoval jiný... to víš, všecko je to modrá járofka v modrý krabičce ale asi už schválili všechny No a jakou optiku máš ty? Já mám čirou. Na tu SZ ti odpovím jakmile zjistím stav. taky čirou... možná že to z nečirý svítí líp... to nevim ok. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.