Jump to content
Sign in to follow this  
Piskvorkar

vypíná elektrika, pozhasíná display při zapnutí světel

Recommended Posts

Zdravím všechny.

Jen na úvod, něco jsem tu o tom už našel, ale moudrej z toho nejsem. Máme Peugeot 206, 1.4 motor. Po určité době (pokaždé to trvá jinak dlouho) se vypne elektrika v celém autě. To bude asi ten ECO MOD. Jenže jsem myslel, že to má dělat jen když něco nechám zaplý nebo při poklesu napětí na baterce. Jenže teď to dělá pořád. Nejvíc mi vadí, že se vždycky vymaže paměť v rádiu. Mám za to, že to může být starou baterkou, ale zase je mi divný, že auto v pohodě startuje.

Další co mi je divný: v autě je namontovaný automatický rozsvěcení světel, ale zdá se že nějak amatérsky, páč to nemá nikde ani žádnej vypínač. Když zapnu světla, pozhasnou kontrolky a hlavně dost výrazně display, třeba hodiny pak ve dne nejsou skoro vidět (je to normální?).

Můžete mi pls někdo poradit, jestli to může být něčím jiným než baterkou nebo potvrdit, že to tou baterkou je? (jestli to tu někde už je, omlouvám se, ale po hodině jsem nic nenašel, tak píšu, hodně prosím někdo aspoň odkaz). Díky za pomoc ;-)

:myslim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doporucil bych novou baterii nebo alespon na zkouzku od nekoho pujcit dobrou, tim by se melo vyresit 90% problemu. Pohasinani displaye s hodinami je normalni. Resilo se to tu celkem dost jak to vypnout a mysim staci vytahnout jeden dratek ze svorkovnice co vede k hodinam. 100% je to v sekci 206 probirane, staci hledat

Share this post


Link to post
Share on other sites

ked su zapnute svetla fakt slabo svietia hodiny:(,a skus tu druhu baterku a uvidime potom,bateria može mať 10V ale štartovať bude:papa už som mal jeden taky problem = bateria

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×