Kdo Odesláno 27. červen 2007 Odesláno 27. červen 2007 Když jsem hledal kód barvy (na podběhu nečitelný - pro mně, ta paní z Frauen-color ve Kbelích ho přečetla), tak jsem dle návodů na fóru hledal i na štítku na dveřích - i tam mám jiný, než na fotce na fóru, tak mně tam zaujal údaj o tlaku náhradního pneu - té neplnohodnotné "galusky". Je tam rozměr (myslím) 125/80R15 a tlak mezi 4.2 - 5 bar, což mi příjde trochu moc. Je to správně, nebo to je zase jinak??? Citovat
Dundee Odesláno 27. červen 2007 Odesláno 27. červen 2007 Je to správně, tyhle dojezdový šlupky se foukaj na 4.2bar minimálně Citovat
Kdo Odesláno 27. červen 2007 Autor Odesláno 27. červen 2007 Původně zaslal: Dundee Je to správně, tyhle dojezdový šlupky se foukaj na 4.2bar minimálně Tyjóó, to je už normální obruč. Zmákne ten tlak kompresor u benzínek? Citovat
Dundee Odesláno 27. červen 2007 Odesláno 27. červen 2007 Měl by bez problémů. Já jí dofukoval normálnim kompresorem s 50 litrovym vzdušníkem (v OBI je za cca 4.000,-Kč)... Citovat
Kdo Odesláno 27. červen 2007 Autor Odesláno 27. červen 2007 Původně zaslal: Dundee ..... Já jí dofukoval normálnim kompresorem s 50 litrovym vzdušníkem (v OBI je za cca 4.000,-Kč)... Mnouhhhffff a nepřišlo by levněji si zajet k té pumpě :papa:P Citovat
Georginho_cz406 Odesláno 27. červen 2007 Odesláno 27. červen 2007 Jen ať je tlak v rezervě co nejvyšší, upustit se dá kdykoli :-) Citovat
Alek Odesláno 27. červen 2007 Odesláno 27. červen 2007 Nejlepší rezervní kolo ve stejné velikosti co má Vaše autí obutý i třeba na plecháči. Vejde se tam i s tim polystyrenovym blázincem na hever:papa Citovat
buml Odesláno 27. červen 2007 Odesláno 27. červen 2007 Tomu tlaku naprosto verim. Jak jsem stasten ze nemam sprcku, ale plnohodnotny plechac s pneu:) Citovat
Dundee Odesláno 27. červen 2007 Odesláno 27. červen 2007 Původně zaslal: KdoMnouhhhffff a nepřišlo by levněji si zajet k té pumpě :papa:P Já ten kompresor nekupoval, máme ho v práci. Kluci s nim lakují mašiny a foukají kola (5,5atm). Jen kvůli gumám bych ho nekupoval, ale kvůli lakování si ho pořídim (i s pneu sadou:D) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.